1- علم كیمیا ( علم صناعت ) :  علمی است كه بوسیله آن می‏توان قوای اجرام معدنی بعضی را به بعض دیگر تبدیل كرد . مثلاً بوسیله این علم می‏توان طلا و نقره را از فلزات جدا كرد. از این رو مردم در قدیم در آرزوی تبدیل مس به طلا بودند و به کیمیا گریعلاقه فراوانی داشتند .
2- علم لیمیا ( طلسمات ): علمی است كه بوسیله آن روح در بدن دیگری انتقال می یابد .همچنین می توان گفت  علمی است كه از كیفیّت تاءثیر قدرت اراده و روح به وسیله ارتباط آن با ارواح قوی و بزرگ ، مانند ارتباط با فرشتگانی كه موكِّل ستارگانند، گفتگودارد. ( كیفیّت تمزیج قوای فاعله عالیه با مفعوله سافله تا فعل غریب از آن حادث گردد. )
3- علم هیمیا ( تسخیرات ) : علمی است كه بوسیله آن سیارات هفتگانه را می‏شناسند و در اثر آن شناخت بوسیله ستاره‏های هفتگانه در زمین تصرف می‏كنند و ك ارهای عجیب و غریب در روی زمین انجام می‏دهند . و بعضی بر این عقیده اند که علمی است كه از تركیب قوای عالم بالا با عناصر عالم پایین برای دست یابی به تأثیرات عجیب بحث می كند  كه مبتنی است بر وجود ارتباط میان ستارگان و نحوه قرار گرفتن آنهادر آسمان با حوادث مادی و طبیعی ، و این كه اگر شكل خاصی از آن را كه مناسب با حادثه ای مانند مرگ یا حیات كسی است ، با صورت مادی مناسب آن تركیب كنند، مراد حاصل می شود . این علم همان فَنّ تسخیر است ؛ چون به وسیله آن ارواح قوی یا جنیان را تسخیر كرده و از آنان كمك می گیرد .
4- علم سیمیا : علمی است كه انسان بوسیله یادگیری آن ، قدرتی عجیب برای انجام كارهای خارق العاده پیدا می‏كندهمچنین  این علم از آمیختن قوایِ ارادی با  قوای مادی خاص برای دست یابی به تصرّفات خاصّی در  امور طبیعی ، مانند تصرّف و خیال كه آن را جادوی چشم  می گویند، بحث می كند. این علم و فن ، از بارزترین مصداق های جادوگری است .نمونهٔ بارز سیمیاگران در  طول تاریخ جادوگران اجیر‌شده توسط فرعون بودند كه در  مقابل موسی قرار گرفتند .
5- علم ریمیا : علم شعبده یا شعبده بازی است . یکی دیکر از اعجاب این علم این است به وسیله این علم   می‏تواننددر یك لحظه به هر کجا که بخواهند بروند  . (مانند طی الارض)  ( عبارت است از معرفت قوای جواهر ارضیّه و مزاج آنها در یكدیگر تا از آنها قوّتی حاصل شود كه از آن قوّة فعل غریب صدور یابد . )طبقه بندی: علوم ماورائی، 
برچسب ها: علم کیمیا، علم لیمیا، علم هیمیا، علم سیمیا، علم ریمیا، علوم کهن، alcemy،  

تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394 | 08:14 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
پدری بیماری که سه فرزند خود را به قتل رساند، پس از بازداشت ادعا کرد که به دستور "جن" این کار را کرده است.
این حادثه دلخراش در روستای در استان "الجیزه" در نزدیکی شهر قاهره رخ داد.
پلیس پس از دیدن مردی که یک چاقوی خونی در دست دارد و در حال راه رفتن در خیابان است، وی را بازداشت کرده و پس از انجام بررسی های اولیه فورا به منزل آن مرد رفته و جسد سه کودک را پیدا کرد.
 در همین راستا منابع پزشکی مصر اعلام کرد جسد سه کودک حدود دو ساعت پس از این جنایت کشف شد.
پس از انجام تحقیقات پلیس مشخص شد که این پدر 42 ساله که معتاد به مواد مخدر است، در تخیلات فرو رفته و احساس کرد که "جن" به وی دستور داده که فرزندانش را به قتل برساند.
گفتنی است مقتولان "اسلام" 12 ساله، "یاسمین" 10 ساله و "عبدالرحمن" دو ساله هستند.
همسر قاتل نیز در این باره گفت: شوهرم پس از بیدار شدن از خواب، به طرفم حمله کرد و من و فرزندانم را به باد کتک گرفت. من نیز فورا برای کمک گرفتن به منزل برادر شوهر که در نزدیکی منزلمان است رفتم و هنگامیکه بازگشتم جسد فرزندانم را افتاده بر زمین یافتم.
پلیس مصر در ادامه افزود: تحقیقات بیشتر در مورد این پرونده همچنان جاری است.طبقه بندی: ارواح, تسخیر, اجنه، 
برچسب ها: جن، اجنه، قتل، قتل کودک، قربانی کردن کودکان، تسخیر، مصر،  

تاریخ : پنجشنبه 21 آبان 1394 | 09:02 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
 «کاترین دومدیچی» از خانواده بزرگ یهودی و دختر «لورنز» جادوگر بزرگ، همسر هنری دوم پادشا فرانسه بود. بعد از مرگ همسرش مراسم بلک مس (Black mass) را در بین اشراف و درباریان فرانسه بنیان گذاشت.  این مراسم از روی مدل آیین های جادویی باروری باستانی و بدوی و گردهم آییهای جادوگران در قرون وسطا بازسازی شد و در مدت کوتاهی به دربار سایر کشورهای اروپا از جمله انگلستان، آلمان و اتریش راه یافت....

بقیه در ادامه مطلب....

ادامه مطلب

طبقه بندی: ادیان , فرقه ها، 
برچسب ها: شیطان گرایی بدوی، شیطان گرایی در قرون وسطا، شیطان گرایی مدرن، شیطان گرایی، شیطان پرستی، تاریخجه شیطان گرایی، کراولی،  

تاریخ : پنجشنبه 14 آبان 1394 | 08:14 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

  جن، حرف اول را می زند

جن در فرهنگ عامه ما حرف اول را می زند چون بیشترین نگرانی که در دل آدم های گیر افتاده در تاریکی و تنهایی می افتد، نگرانی از مواجهه با جن است همان موجودی که در باورهای ما پاهایی پشمالو و سم دار دارد، چشم هایش از چپ و راست باز می شود، عاشق تاریکی است، با دمیدن صبح خودش را مخفی می کند، خانه اش جایی در خرابه ها، بیابان ها، گرمابه ها و...

54.jpg (673×872)

بقیه در ادامه مطلب...


ادامه مطلب

طبقه بندی: افسانه ها, هیولا ها, ترسناک،  ارواح, تسخیر, اجنه، 
برچسب ها: جن، جن در باور عامیانه، جن در ایران، آل، بختک، غول، جن کافر،  

تاریخ : پنجشنبه 7 آبان 1394 | 09:52 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
از دیگر مطالب ترسناک نیز دیدن فرمایید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic