تاکنون عروسک های نوزاد در بین مردم وجود داشت و برخی آنها را خیلی دوست داشتند به طوری که همانند بچه خودشان با آنها برخورد می کردند. اما اکنون یک هنرمند، عروسک های نوزادی طراحی کرده است که کمی با عروسک های پیشین تفاوت دارد. آنها با الهام از روح تبهکاران و جادوگرانی که شب هنگام از قبر بیرون آمده و خون اشخاص را می مکند ساخته شده اند. عروسک های نوزاد تازه متولد شده جدید شبیه به خون آشام و زامبی ساخته شده اند.
خانم Bean Shanine هنرمندی است که بعد از کاهش فروش عروسک های نوزاد معمولی تصمیم گرفت نوع جدیدی از عروسک ها را وارد بازار کند. او سعی کرده است محصولاتش بسیار طبیعی به نظر برسند به همین دلیل با دقت زیادی روی آنها کار می کند.
قیمت این هیولاهای نوزاد چیزی بین 650 تا 950 دلار است اما این قیمت برای عروسک هایی با اندازه کوچکتر به 1500 دلار می رسد.

2.jpg (400×266)
بقیه در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

طبقه بندی: عکس ها، 
برچسب ها: خون آشام، عروسک های خون آشام، نوزادان خون آشام، عروسک کودک خون آشام، عروسک نوزاد خون آشام، vampire، عروسک های ترسناک،  

تاریخ : پنجشنبه 27 اسفند 1394 | 04:43 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
او جد پدر نوح بود و اسمش در تورات اخنوخ است او را در اساطیر یونان باستان هرمس حکیم نیز گفته اند .به خاطر درس کتاب های آسمانی ادریس نامیده شد . اولین کسی بود که با قلم نوشت و خیاط بوده و نخستین کسی بود که لباس دوخت او آنچه را که به حضرت آدم از اسما آموخته شد به فرزندان آدم آموزش داده ، علوم نجوم و هندسه ، فلسفه و حساب و منطق و حکمت و رشد ملی و رقا عقلی همه چیز را به مردم یاد داد حتی بعضی به او علم کیمیاگری را نسبت می دهند که...
8.jpg (624×480)
بقیه در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

طبقه بندی: علوم ماورائی، 

تاریخ : پنجشنبه 20 اسفند 1394 | 03:43 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

18.jpg (937×650)

پگاسوس

 (به یونانی: Πήγασος) و (به انگلیسی: Pegasus) یا پگاز در اسطوره‌های یونان، اسب بالدار جاودانی؛ یار باوفای بلروفون است.

وقتی پرسئوس سر مدوسا را برید، مدوسا از پوزئیدون حامله بود، از گردن بریدهٔ او پگاسوس به دنیا آمد.

پگاسوس توسط بلروفون اهلی شد. پگاسوس درطی ماجراهای این قهرمان ، مرکب او بود و به او در از بین بردن کایمرا کمک کرد. اما زمانی که  بلروفون می‌خواست به کمک او به المپ برسد، توسط زئوس از اسب سرنگون شد و پگاسوس به تنهایی به المپ رسید و در آنجا ماندگار شد.

19.jpg (450×410)

آرگوس صد چشم

 (به یونانی: Ἄργος Πανόπτης، به انگلیسی: Argus Panoptes)، در اسطوره‌های یونان، از قهرمانان یونانی بود که چشمان بسیاری در بدن داشت.

او را آرگوس مشاهده‌گر می‌گفتند به دلیل آن‌که چشمان فراوانی داشت. در بسیاری از داستان‌ها و نقاشی‌ها ۱۰۰ چشم برای او ذکر کرده‌اند که در سراسر بدن او قرار داشتند. این خاصیت، آرگوس را به یک نگهبان آرمانی مبدل کرده بود و هرا، همسر زئوس، او را برای نگهبانی زئوس و معشوقه‌اش یو، گماشته بود. اما زئوس به هرمس، پیغامبر خدایان، دستور داد تا یو را برباید. هرمس خود را به شکل چوپانی درآورد و با حکایتهای طولانی و آوای نی خود، آرگوس را به خواب برد و یو را دزدید. در بعضی از داستان‌ها، آرگوس در آخر به دست هرمس کشته می‌شود.

 20.jpg (1600×900)

سربروس 

(به یونانی: Κέρβερος) یکی از موجودات افسانه‌ای در اساطیر یونان باستان و یکی دیگر از فرزندان  تایفون  و اکیدنا  استسربروس سگی بود با سه سر (در برخی تفاسیر پنجاه تا صد سر)، پنجه‌هایی همانند شیر و ماری به جای دم که نگهبان دروازه دنیای زیرین و جهان مردگان بود و به ارواح اجازه ورود می‌داد و مانع خروجشان از جهان زیرزمین می‌شد. تنها چند تن از زندگان توانستند به طریقی از این سد بگذرند و به دنیای مردگان رفته و بازگردند. یکی از این افراد اورفئوس بود که توانست با آوازخوانی خوابش کند و به نجات همسرش ائورودیکه برودهرکول نیز در آخرین ماموریت خود موفق شد سربروس را از جایگاه خود خارج سازد و به شاه ائوروستئوس پیشکش کند.


ادامه مطلب

طبقه بندی: افسانه ها, هیولا ها, ترسناک، 
برچسب ها: پگاسوس، آرگوس صد چشم، سربروس، خدایان اساطیری، خدایان باستانی، حیوانات اساطیری، خدایان یونانی،  

تاریخ : پنجشنبه 13 اسفند 1394 | 03:39 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
عکس های منصوب به ارواح
توجه : صحت هیچ کدام از عکس ها ثابت نشده و عکس ها فقط جنبه سرگرمی دارند.
39.jpg (400×216)
بقیه در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

طبقه بندی: عکس ها، 
برچسب ها: عکس، ارواح، روح، عکس روح، عکس ارواح، ارواح مزاحم، تسخیر،  

تاریخ : پنجشنبه 6 اسفند 1394 | 03:58 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
از دیگر مطالب ترسناک نیز دیدن فرمایید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات