بَختَک در افسانه‌ها و باور عامیانه ایرانی نام موجودی تخیلی است که ...
1.JPG (741×600)
بقیه در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

طبقه بندی: افسانه ها, هیولا ها, ترسناک، 
برچسب ها: بختک، بختک چیست، بختک در افسانه، بختک در باور مردم ایران، فرنجک، بختک در فرهنگ های مختلف، فلج خواب،  

تاریخ : سه شنبه 28 مرداد 1393 | 11:43 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

دوران قرون وسطی یکی از ظالمانه ترین مقاطع در تاریخ بشر بشمار می‌آید؛ دورانی که با خلاقیّت در شکنجه و ابزار شکنجه شناخته می‌شود. در اینجا 10 تا از ترسناک ترین ابزار شکنجه را که در طول این دوران ساخته شده اند، معرفی می‌کنیم.

11.jpg (300×200)

بقیه در ادامه مطلب...


ادامه مطلب

طبقه بندی: ترسناک ترین ها، 
برچسب ها: ترسناک ترین ها، شکنجه، قرون وسطا، شکنجه های قرون وسطا، ترسناک ترین شکنجه های قرون وسطا، انواع راه های شکنجه، گلابی غمگین،  

تاریخ : پنجشنبه 23 مرداد 1393 | 04:16 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
"اوشو"
مرکز چاکرای اول در بدن بین مقعد وجهاز تناسلی است واز آن به اسم چاکرای مولاد هارا یا چاکرای ریشه نیز نام برده میشود.
رنگ آن قرمز وبه طرف زمین باز شده وانرژی را از سطح کره خاکی دریافت میکند. پس ایستایی وحیات ما در زندگی مادی وابسته به این چاکرا است وکاملا سیستم ایمنی بدن را تحت سیطره خود دارد.
کسانی که روشن بین هستند میتوانند از شدت وضعف این چاکرا طول عمر شخص یا مدت اتصال به زندگی وحیات انسان را مشخص کنند.
ادامه مطلب از کتاب چاکرا درمانی نوشته دوریان ویچرو
وقتی چاکرای ریشه پاک باشد، نورهای بلورین سفید رنگی آمیخته با سایه های شفاف و درخشان از نور سرخ در آن می درخشد . چاکرای ریشه ی پاک مانند یاقوت درخشانی در زیر نور است ، اما وقتی...

بقیه در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

طبقه بندی: علوم ماورائی، 
برچسب ها: چاکرا، چاکرای اول، چاکرای ریشه، چگونه چاکرا ی اولمان را باز کنیم، پاکسازی چاکرا، مولاداهارا، مشخصات چاکرای اول،  

تاریخ : یکشنبه 19 مرداد 1393 | 01:37 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
اگر در مطالب قبلی خونده باشید چند سال پیش اسکلتی که شکل غیر انسانی داشت کشف شد و احتمالات زیادی داده شد که این اسکلت مربوط به انسان نیست.اما بعد از گذشت 10 سال فرضیه قبلی رد شد:

حدود 10سال پیش در شیلی استخوان های یک اسکلت 6 اینچی (15 سانتی متر) با سری بزرگ کشف شد و تاکنون این اسکلت به عنوان یک موجود بیگانه از سیاره ی دیگر شناخته می شد.
پس از گذشت 10 سال از کشف این اسکلت، دانشمندان دانشگاه استنفورد با انجام آزمایش بر رویDNA آن، تشخیص دادند او یک انسان جهش یافته است. نمونه ی مغز استخوان استخراج شده توسط دانشمندان دانشگاه او نشان می دهد این موجود جهشی جالب از یک انسان مذکر بوده که در سن 6 تا 8 سالگی جان خود را از دست داده است.
طبقه بندی: موجودات فضایی، 
برچسب ها: اسکلت، اسکلت مومیایی، اسکلت مومیایی شده فضایی، انسان جهش یافته، اسکلت فضایی، شیلی، مومیایی،  
دنبالک ها: اسکلت مومیایی شده فضایی1،  

تاریخ : سه شنبه 14 مرداد 1393 | 05:30 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

گریفن یا گریفون ( Griffon / Gryphon ) در پارسی میانه ) بشکوچ( که به فارسی شیردال نامیده می شود ( دال در فارسی به معنی عقاب است )، یکی از جانوران اسطوره ای مشترک میان بسیاری از اقوام آسیایی و اروپایی است که ...

بقیه در ادامه مطلب...


ادامه مطلب

طبقه بندی: افسانه ها, هیولا ها, ترسناک، 
برچسب ها: بشکوچ، افسانه بشکوچ، شیردال، افسانه شیر دال، شیردال چیست، Griffon، اسطوره های باستانی،  

تاریخ : چهارشنبه 8 مرداد 1393 | 04:12 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

انسان از سه سطح جسم - کالبد اختری و روح تشکیل شده است. جسم: چیزی است که شما آنرا با چشمانی کاملا معمولی میتوانید ببینید. روح:موجودی فروهشیار که تمام کنترل های شخصی بدست آن انجام میپذیرد. مانند احساسات. شعور و ... کالبد اختری:این کالبد رابطی است بین روح و جسم. مانند اینکه شما در فصل زمستان میخواهید یک لباس پشمی بپوشید. بدلیل خشن بودن لباس باید یک زیرپوش بپوشید تا بدنتان آسیب نبیند. کالبد اختری را میتوان مانند آن زیرپوش در نظر گرفت.
جنس کالبد اختری از ماده است به نام اکتوپلاسم که در بدن تمامی انسانها وجود دارد. 
و افرادی که ارواح را ظاهر میکنند و به آنها جسمیت یبخشند تا بتواند شخص مقابل به راحتی روح راببیند؛ مقداری از اکتوپلاسم خود را به روح قرض میدهد تا روح بتواند خود را نمایان سازد. رنگ اکتوپلاسم معمولا به رنگ سفید مایل به سبز فسفری است. بخاطر همین است که میگویند بعضی از روح ها با رنگ سفید دیده شده اند. افرادی که تله پورت میکنند نیز از کالبد اختری کمک میگیرند. زیرا این کالبد داراری سه نوع حرکت میباشد. ۱- حرکت آرام که مانند راه رفتن معمولی است. ۲- حرکت متوسط که در آن پاهها دیده نشده و مانند سر خوردن بر روی هوا میباشد. ۳- حرکت سریع که سرعت آن مقداری از سرعت نور پایین تر است. اگر شما بتوانید برون فکنی کنید و اکتوپلاسم بدن خود را به کالبد اختری انتقال دهید میتنوانید شما هم به هر جا که میخواهید سفر کنید. البته باید به یاد داشته باشید که کابلی از جسم اختری به جسم مادی متصل است که کار آن کنترل علائم حیاتی جسم است. هر دفعه شما بخواب میروید. کالبد اختری از بدن شما جدا شده و به کهکشان میپوندد تا از نیروهای کیهانی تغذیه کند. و این کابل کنترل علائم حیاتی را به روح میرساند. اگر این کابل قطع شود شخص خواهد مرد.روایاتی نیز از افراد قدیمی آمده که میگفتند وقتی مرگ می آید تا فرد را با خود ببرد تمام رگ و ریشه های فرد را با خود بیرون میکشد تا آنها قطع شوند و فرد بمیرد. که منظور از این رگ و ریشه ها همان کابل اختری است. این کابل از شبکه خورشیدی (بالای معده) کالبد به جسم وصل است و عده های معتقد به اینکه از انتهای نخاع به نخاع وصل است. در هر صورت این کابل به اندازه مو میرسد ولی پاره نمیشود. ولیکن اگر شما فاصله ای زیاد از جسم خود داشته باشید و کسی شکی به شما وارد کند ممکن است این کابل پاره شود. به خاطر همین است که میگوییند اگر میخواهی فردی را از خواب بیدار کنید آرام اسمش را صدا بزنید و خیلی آرام حرکتش دهید. شما هر شب هنگام خواب بطور غیر هوشیار عمل برون فکنی را تجربه میکنید. پس چرا نتوانید بطور هوشیار اینکار را انجام دهید. این کار خطر جانی ندارد مگر به هشدارها توجه نکنید.
طبقه بندی: علوم ماورائی، 
برچسب ها: کالبد اختری، برون افکنی، کالبد اختری چیست، تله پورت، شبکه خورشیدی، اکتوپلاسم، کابل زندگی،  

تاریخ : جمعه 3 مرداد 1393 | 11:57 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
از دیگر مطالب ترسناک نیز دیدن فرمایید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات