Annabelle، عروسک تسخیر شده توسط روح پلید دروغگو
در سال 1970 یک زن عروسکی مدل Raggedy-Ann از مغازه دست دوم فروشی برای دخترش که در کالج بود خرید. دخترش عروسک را دوست داشت و آن را در آپارتمانش گذاشته بود، اما او و هم خانه اش خیلی زود متوجه اتفاقات عجیبی شدند که مربوط به عروسک می شد. عروسک خودبخود حرکت می کرد، اغلب در اتاق دیگری پیدا می شد بدون اینکه کسی بهش دست زده باشد. آنها تکه کاغذ پاره هایی با دست خط بچه گانه از یک نوع کاغذ پوستی پیدا می کردند که نمونه اش را در خانه شان نداشتند. حتی یک روز عروسک را به صورتی دیدند که به طرز غیر ممکنی بر روی پاهای قراضه خودش ایستاده است.

دخترها که ترسیده بودند با یک مدیوم تماس گرفتند و او بهشان گفت که این عروسک در تسخیر روح یک دختر جوان که در ساختمان آنها مرده درآمده است. Annabelle   به او گفته که دختران کالج را دوست داشته و  می خواسته که با آنها بماند، پس دخترها هم بهش گفتند که می تواند با آنها بماند. متاسفانه ماندن عروسک در آپارتمان باعث زیاد شدن فعالیت های ماوراطبیعی شد، مثلا یک شب دوست پسر یکی از دخترها مورد حمله عروسک واقع شد، و روی قسمت بالاتنه و قفسه سینه اش خراش هایی با علامت های شیطانی به وجود آورد.
درپایان دو دختر با دو بازپرس مسائل ماورایی اد و لورین وارن تماس کردند. این زن و شوهر خیلی زود فهمیدند که عروسک توسط روح یک بچه تسخیر نشده بلکه روحی شیطانی آن را تسخیر کرده که در مورد هویتش دروغ می گوید تا به دختران نزدیک شود، شاید هم قصد داشته روح یک یا دو نفرشان را تسخیر کند. دخترها Annabelle را به این زن و شوهر دادند تا در یک جعبه نمایش شیشه ای در موزه اسرارآمیز در کانکتیکت قرار دهند. در نشان روی شیشه نوشته شده است: هشدار: به نفعتان است درش را باز نکنید.
طبقه بندی: ارواح, تسخیر, اجنه، 
برچسب ها: عروسک تسخیر شده، عروسک شیطانی، روح، Annabelle، اد و لورین وارن، تسخیر روح، آزار ارواح،  

تاریخ : یکشنبه 20 بهمن 1392 | 11:28 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
ادعا می شود گاهی اوقات در مکان ها و وسایل نقلیه ای که صاحبان آنها به طور عجیبی مرده اند، شبح دیده می شود.(قبلا به بسیاری از انها اشاره کردبم.)
همه ما داستان های باورنکردنی بسیاری در مورد اشباح شنیده ایم. اینکه آنها در زمان و مکان خاص ظاهر می شوند و از دیوار رد شده و بعد هم ناپدید شده اند. داستان های بسیاری در مورد مکان هایی که اشباح در آنجا دیده شده اند وجود دارد و حتی بسیاری ادعا می کنند که وسایل نقلیه ای که به نوعی در زمان حیات یک نفر به او تعلق داشت بعد از مرگ او هم در حالیکه شخص مرده را همراه او دیده اند باز هم مشاهده شده است...


بقیه در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

طبقه بندی: ارواح, تسخیر, اجنه، 
برچسب ها: قطار تدفین آبراهام لینکلن، روح، جاده اشباح، بچلرز گروو، اتوبوس سرگردان، کشتی هلندی پرنده، ارواح پرواز 401،  

تاریخ : جمعه 18 بهمن 1392 | 07:08 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

کابالا یا کبالا یا قبالا:

(به عبری: קַבָּלָה)‏ به معنای « دریافت‌کردن » و به معنی واقعی کلمه «رسم رسیده» استکابالا تفسیر رمزگونه‌ای از کتاب‌ های مقدس  عبری است.

مهمترین منابع و کتب کابالیستی که به عنوان ستون فقرات و پایه اصلی «آئین کابالا» درآمدند، شامل مجموعه کتب عبری بهیر (به معنای «کتاب روشنایی») و هیچالوت (به معنای «کاخ‌ها») می‌شوند که به قرن اول میلادی بازمی‌گردند. نهایتا در قرن سیزدهم میلادی کتاب زوهر نوشته شد که تفکر و شکل کنونی «آئین کابالا» را تشکیل داد.


بقیه در ادامه مطلب...


ادامه مطلب

طبقه بندی: ادیان , فرقه ها، 
برچسب ها: کابالا، قابالا، קַבָּלָה، سفیروت، قوم یهود، درخت کابالا، بنی اسرائیل،  

تاریخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392 | 05:15 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

در مراسم پیوستن عضو جدید به شیطان پرستان که البته همچین عملی در جادوگری نیز وجود دارد ۵ بوسه مقدس است . این ۵ بوسه توسط همسر یا خود کشیش به بدن شخص عضو شونده زده میشود که باعث خیر و برکت او , تقدس او در بین شیطان پرستان , تشکر از وی به منظور عضو شدن و در نهایت قبول فرد عضو شونده است . شخص جدید در وسط پنتاگرام ( چه در جادوگری و چه در شیطان پرستی و در هر دو پنتاگرام ) زانو میزند در حالیکه کاملا عریان است . بوسه ها بر زانو , الت تناسلی , سینه ها و لبان شخص جدید زده میشود . در این دین اعتقاد و احترام خاصی به اندام تناسلی قائل هستند زیرا زندگی و جهان را بدون وجود آن پوچ میدانند و آن را تضمین بقای بشریت میدانند .

اما شیطان از دید خود شیطان پرستان:ایشان معتقد هستند که شیطان نماد آزادی و رهایی انسان و هوش و تفکر هست ایشان معتقد هستند ادم وحوا در بهشت توسط خدایی بی رحم زندانی بودند ونمیدانستند میتوانند قدرتی به اندازه خدا داشته باشند و شیطان به کمک عقل و خرد به انسان اموخت که میتواند قدرتی به اندازه خدا داشته باشد و خود را ازاد کند.
طبقه بندی: ادیان , فرقه ها، 
برچسب ها: شیطان، شیطان پرستی، مراسم شیطان پرستی، دایره جادویی، پیوستن به گروه شیطان پرستی، 5 بوسه مقدس، شیطان از دید خود شیطان پرستان،  

تاریخ : دوشنبه 14 بهمن 1392 | 01:46 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
شیطان پرستی یک حرکت مکتبی، شبه مکتبی و یا فلسفی است که هواداران آن شیطان را یک طرح و الگوی اصلی و قبل از عالم هستی میپندارند. آنها شیطان را موجودی زنده و با چند وجه از طبیعت انسان مشترک می دانند. شیطان پرستی را در گروه «راه چپ» مخالف با «راه راست» طبقه بندی می کنند. دست چپی ها به غنی سازی روحی خود در جریان کارهای خودشان معتقدند. و بر این باورند که در نهایت باید تنها به خود جواب پس دهند. در حالی که دست راستی ها غنی سازی روحی خود را از طریق وقف کردن و بندگی خود در مقابل قدرتی بزرگ تر بدست می آورند. لاوییان ها در واقع خدایی از جنس شیطان و یا خدایی دیگر را برای خود قائل نیستند. آنها حتی از قوانین شیطان نیز پیروی نمیکنند....

بقیه در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

طبقه بندی: ادیان , فرقه ها، 
برچسب ها: شیطان پرستی، آنتوان لاوی، شیطان، شیطان پرستی فلسفی، جادوگری، شیطان پرستی دینی، شرپرستان،  

تاریخ : جمعه 11 بهمن 1392 | 05:25 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

نماد حیوانات در هر فرهنگ، دارای مفهوم ویژه ی خود است. ممکن است نماد یک حیوان در یک فرهنگ بار مثبت داشته باشد و برعکس در فرهنگی دیگر دارای معنی مناسبی نباشد.
به طور مثال سگ در فرهنگ غرب نمادی از دوست خوب و وفاداراست. اما این حیوان در فرهنگ چین بار منفی دارد. اگر در هنگام گفت و گو از واژه ی سگ برای توصیف یا تشبیه استفاده شود، در واقع نوعی توهین خواهد بود. علاوه بر نماد این جانور، حیوانات دیگر هم هرکدام مفهومی ویژه دارند.

اژدها در چین...

بقیه در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

طبقه بندی: افسانه ها, هیولا ها, ترسناک، 
برچسب ها: اژدها، اژدها در چین، حیوانات در فرهنگ های مختلف، اژدها در مسیحیت، اژدها در غرب، دوان وو، تاریخچه به وجود آمدن اژدها،  

تاریخ : چهارشنبه 9 بهمن 1392 | 04:35 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

تاریخ این روز به بیش از 2000 سال گذشته بازمی‌گردد و آغاز آن درواقع بسیار جدی بوده است. شب 31 اکتبر که به‌هالووین (Halloween ترکیب دو کلمه Hallow مقدس و E’en که همان Evening به لهجه ایرلندی است، به معنای سر شب) شهرت دارد، ریشه در رسوم سلتیک (ساکنان اولیه جزایر بریتانیا) دارد و آداب آن بیشتر از ایرلند و اسکاتلند آمده است.

این شب در اصل از ...

بقیه در ادامه مطلب...ادامه مطلب

طبقه بندی: افسانه ها, هیولا ها, ترسناک، 
برچسب ها: هالووین، تاریخچه هالووین، هالوین چیست، مراسم هالوون، Halloween، Samhain، داستان هالووین،  

تاریخ : شنبه 5 بهمن 1392 | 09:02 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
از دیگر مطالب ترسناک نیز دیدن فرمایید
تعداد کل صفحات : 2 ::      1   2  
از دیگر صفحات خونی نیز دیدن فرمایید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات