باستان شناسان در بدو ورود با اتاقی روبه رو شدند كه پر بود از اسكلت های بی شمار انسان هایی كه كنار هم ایستاده بودند و نكته قابل توجه آن بود كه تمامی مومیایی ها بر اساس شغلی كه داشتند كنار هم قرار گرفته بودند. آنها در بدو ورود با اتاقی مربوط به دكترها، اتاقی مربوط به زنان، اتاقی مربوط به دخترهای ازدواج نكرده و البته اتاقی نیز مخصوص كودكان روبه رو شدند. باستان شناسان پی بردند...

بقیه در ادامه مطلب....ادامه مطلب

طبقه بندی: افسانه ها, هیولا ها, ترسناک، 
برچسب ها: مو میایی، مقبره مومیایی، مقبره، روزالیا لومباردو، سیسیل، ایتالیا، هشت هزار جسد مومیایی شده،  

تاریخ : یکشنبه 25 فروردین 1392 | 05:40 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

چشم سوم با اسامی مختلف از جمله چشم معرفت، چشم بصیرت، چشم دل، چشم درون، تیسراتیل و آجنا خوانده می شود و جایگاه آن در کالبد اثیری و منطبق بر پیشانی در جسم فیزیکی است.

برخی دانشمندان اعتقاد دارند که چشم سوم محلی برای دریافت ادراکات فراحسی، الهام و اشراق و وسیله ای برای ارتباط موجودات با یکدیگر در جهان هستی می باشد. از طریق آجنا می توان با عوالم و موجودات ماورائی و همچنین با ورای ابعاد مکانی و زمانی ارتباط برقرار ساخت. همچنین با کمک آجنا می توان هاله ها را دید.

برای رؤیت...

بقیه در ادامه مطلب...ادامه مطلب

طبقه بندی: علوم ماورائی، 
برچسب ها: چشم سوم، اجنا، تمرین برای بار کردن چشم سوم، چاکرای ششم، چشم بصیرت، چشم دل، تیسراتیل،  

تاریخ : سه شنبه 20 فروردین 1392 | 10:20 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

وقتی یک نفر را می‌بینیم که خودش را کثیف و سیاه کرده و وسط دایره آتش خوابیده است قطعا تنها چیزی که یه ذهنمان نمی‌رسد شرکت در مراسم مذهبی یا معنوی است. اما این صحنه های عجیب بخشی از سنت 20 ساله جن گیری است که توسط برادر هرمس مرموز رهبری می‌شود، او ادعا می‌کند این آئین ارواح شیطانی را از آدمها دور می‌کند.  

فردی که قرار است جن گیری شود...


بقیه در ادامه مطلب...ادامه مطلب

طبقه بندی: ارواح, تسخیر, اجنه، 
برچسب ها: مراسم جن گیری، برادر هرمس، ارواح شیطانی، Hermes Cifuentes، La Cumbre، Valle del Cauca، کلمیا،  

تاریخ : پنجشنبه 15 فروردین 1392 | 04:32 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

اسکلت مومیایی شده را به تازگی استاد ایمنی‌شناسی و میکروب‌شناسی دانشکده پزشکی استنفورد -گری نولان- آن را معاینه کرده است. این اسکلت، بسیار مورد توجه بوده است و آنهایی که به موجودات فرازمینی اعتقاد دارند، آن را شاهدی برای ادعای خود می‌دانند، به تازگی هم در یک مستند به نام «سیروس» در مورد آن صحبت شده است.

طبقه بندی: افسانه ها, هیولا ها, ترسناک،  موجودات فضایی، 
برچسب ها: اسکلت، فضایی، اسکلت مومیایی شده فضایی، دانشکده پزشکی استنفورد، گری نولان، سیروس، بیگانه،  

تاریخ : شنبه 10 فروردین 1392 | 12:08 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات


شاهزاده ولاد، پسر اژدها

ولاد، در دورانی که هر روز یک شاهزاده جدید به دست هم پیمانان خوش ظاهر و ریاکار خود سرنگون میشد، برای پرهیز از فرو افتادن به دام دسیسه های دولت مکار و توطئه گر، شک و بی اعتمادی را در خود تقویت کرد، چرا که این بی اعتمادی، یکی از ملزومات اساسی حفظ موقعیت در بین طبقه اشراف به شمار می رفت. دراکولا برای خود حصاری کشید که هیچ محبت یا اعتمادی نسبت به هیچ کس، از آن عبور نمیکرد.

او در طی دوران حکومتش، به کشتارهای دسته جمعی دست میزد و در اطراف قصرش جنگلی از صلیبهایی به وجود آورده بود که هر کسی، چه مظنون، چه گناهکار و چه کسانی که در آینده احتمال خیانتشان میرفت، بر روی آنها به چهار میخ کشیده میشدند. گاهی او تنها برای اینکه به مجرمان احتمالی درس عبرتی بدهد، دست به کشتار میزد تا مشکل آفرینان احتمالی از عاقبت خود آگاه شوند.

قسمتی از یک نقاشی در سال 1491 که بیان کننده خشونت و خونخواری ولاد است.

در جزوه ای که بلافاصله پس از مرگ ولاد در سال 1476، در نورمبرگ آلمان منتشر شد، فهرستی از جنایات او آمده است از جمله اینکه او پس از غذا دادن به گدایان در دربار خود، همه آنها را به آتش کشید چون عقیده داشت که آنها بی دلیل غذای مردم را میخورند و نمیتوانند بهای آن را بپردازند.

ولاد به چندین زبان - رومانیایی، ترکی، لاتین و آلمانی - صحبت میکرد و در نبرد با قداره و کمان صلیبی مهارت فراوانی داشت. او چابک سواری ماهر بود و در تمام نبردها با شوری غریب در جلوی سپاه خود اسب میراند.

دراکولا، در سه دوره مجزا بر والاچیا حکمرانی کرده است.

ولاد، علی رغم خشونتها و تنبیه های سختی که اجرا میکرد و به خاطر تنفر فراوانش از هرچه عثمانی بود، امروز توسط بسیاری از اهالی، یک قهرمان ملی تلقی میشود و به دلیل اینکه در جنگ بر علیه دشمنان کشته شد و حتی در مقابل برادرش که به وطن فروشی متهم شده بود ایستاده و نبرد کرده بود، بیشتر یک شهید به شمار میرود. مجسمه های متعددی به افتخار او بنا شده است.

با وجود اینکه بسیاری از اهالی غرب از اینکه مردی با سابقه سیاسی و ارتشی تا این حد خشونت بار و سراسر خونریزی توانسته است الگوی قهرمانی در رومانی باشد، در شگفتند ... اما همین دوگانگی شخصیت، بخشی از جاذبه او به شمار میرود.
طبقه بندی: افسانه ها, هیولا ها, ترسناک، 
برچسب ها: پسر اژدها، شاهزاده ولاد، خون آشام، اسطوره های خون آشام، جنگ های صلیبی، عثمانی ها، به میخ کشیدن،  

تاریخ : دوشنبه 5 فروردین 1392 | 06:32 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
از دیگر مطالب ترسناک نیز دیدن فرمایید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic