نسخه دوم این نفرین مدّعی است که هنگام ورود به مقبره طلایی، بالای در اینگونه نوشته شده است: آنهایی که وارد این مقبره مقدس می‌شوند، باید منتظر باشند تا بال های مرگ آنها را در آغوش بکشد.   
•    از 26 نفری که در مقبره را باز کردند، 6 نفر از دنیا رفتند.
•    از 22 نفری که هنگام باز کردن تابوت، در آنجا بودند، 2 نفر از دنیا رفته اند.
•    کارتر در سال 1939 در سن 64 سالگی، هری برتون در سال 1940 در سن 60 سالگی، و سِر آلن گاردینر در سال 1963 در سن 84 سالگی، از دنیا رفتند.
مقبره، اولیّن بار در سال 1922 باز شد. هیچ کس از واقعی بودن این نفرین مطمئن نیست، امّا بسیاری هنوز با دیده تردید به این موضوع نگاه می‌کنند.

درحالیکه خرافات و افسانه ممکن است با آثار موجود در این لیست همراه باشند، برخی مردم اعتقاد دارند که نفرین مرتبط با هر یک از این آثار واقعی می‌باشد و نتایج مستند آن، که دلیل زنده آن این است که برخی آثار باستانی بهتر است پنهان بمانند و از زیر زمین بیرون کشیده نشوند. هر چند بسیاری از این آثار، یافته های ارزشمند باستان شناسی محسوب می‌شوند، امّا بدبختی، بیماری و مرگ که گریبان گیر برخی از این آثار می‌باشد، ممکن است....

بقیه در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

طبقه بندی: افسانه ها, هیولا ها, ترسناک،  سمبل ها , نشانه ها, عجایب، 
برچسب ها: 10 اثر نفرین شده، نفرین الماس امید و کوه نور، نفرین حرامزاده کوچک، نفرین گنج آراگونات و ارتش تراکووتا، نفرین صخره اولورو و ماسک های جنگجوی مائوری، نفرین گنجینه کرایسوس و گنجینه فرعون، نفرین پسر گریان،  

تاریخ : چهارشنبه 25 بهمن 1391 | 12:30 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

پنج ضلعی یک سمبل جهانی می باشد. این پنج ضلعی یک ستاره ی پنج راس می باشد که می تواند با یک گردش مداوم کشیده شود. همه ی پنج راس برابر هستند و پنج عنصر ضروری جهان را به نمایش میگذارد: زمین،هوا،ﺁتش،ﺁب،روح.
سمبل پنج ضلعی توسط یونان قدیم و بابلی ها استفاده می شد و دارای تعدادی انجمن جادویی می باشد. توسط پاگان های جدید و ویکان ها تداوم یافت و نیز ﺁن دسته از کسانی که سایر سیستم های جادویی را اجرا می کردند مثل جادوگرهای باستانی و سنتی، سمبل پنج ضلعی در میان مردم رایج شد.

سابقا مسیحیان به طور عادی از پنج ضلعی برای نشان دادن پنج جراحت حضرت مسیح استفاده می کردند و همچنین دارای رابطه ای با فراماسیونی ( انجمن برادری و اخوت-درک متقابل ) دارد. پنج ضلعی دارای رابطه ای طولانی با سیاره ی ونوس و پرستش ( عبادت ) الهه ی ونوس می باشد. همچنین با رومن لاکیفر، کسی که ونوس بود مثل ستاره ی هنج، ﺁورنده ی نور و دانش، ارتباط داشت.

 پنج ضلعی اغلب در یک دایره ترسیم می شود و در این شکل سمبل امنیت، اطمینان و ﺁسایس، قدرت و محافظت می باشد. پنج عنصر در قدرت دایره حفظ و ترکیب شده اند. زمانیکه در داخل یک دایره ترسیم می شوند، بعضی از افراد ﺁن را مثل یک طلسمی به شکل ستاره ی پنج راس تصور می کنند، اگر چه از نظر تکنیکی درست نیست. طلسم ستاره ی پنج راس یک ابزار جادویی می باشد، معمولا یک صفحه ی گرد که از چوب، مس، سنگ یا خاک رس با یک پنج ضلعی حجاری شده روی ﺁن. این ابزار جادویی انرژی های اصلی را در یک جا متمرکز می کند، برای هدف تمرکز یا پاکسازی اشیا.

دایره ی جادویی:

دایره ی جادویی دیواره ای پر انرژی می باشد که مرزی را بین دنیای والای معنوی و غیرمادی شکل می دهد.
ﺁیین های مذهبی زیادی برای استفاده از دایره ی جادویی در جادوهای تشریفاتی، سایر سنت های جادویی، پاگانیسم ( الحاد ) و جادوگری و افسونگری/ ویکا وجود دارد. تاکید روی هدف دایره متنوع و فراوان می باشد اما به طور کلی در سخن، استفاده از یک دایره فضایی خارج از زمان و مکان را باطل می کند تا اینکه برای مدتی مقدس شناخته میشود.

دایره ی جادویی مثل یک حصار و دیواری محافظ عمل می کند، تاثیرات منفی را دور می کند و همچنین مثل یک محفظه عمل می کند، که انرژی ها را درون خود حفظ می کند.

تمامی عناصر در داخل دایره ی جادویی یکی می شوند و یک نقطه و مرکز تمامیت و پایداری را شکل می دهند. زمانیکه در داخل دایره هستیم، این تمامیتتعادل تازه ای را به ما می بخشد و ممکن است اثرات درمانی فوق العاده ای باشد هستند.
طبقه بندی: سمبل ها , نشانه ها, عجایب، 
برچسب ها: پنتاگرام، ستاره پنج ضلعی، پنج ضلع جادویی، ستاره، عناصر جادویی زمین، ونوس، پاگانیسم،  

تاریخ : جمعه 20 بهمن 1391 | 11:24 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

۷.Baphomet بافومت


بافومت یکی از اساطیری است که از یونان باستان آمده‌است و امروزه به سمبل اصلی (شیطان) معروف شده‌است.این اسطوره که شبیه به بز است در حالات مختلفی دیده شده‌است.معروف‌ترین ژست بافومت حالت نشسته می‌باشد که در یکی از دستانش سر بریده مردی است و در دست دیگرش شمشیری دارد.البته مجسمه‌های مختلف بافومت در مجسمه فروشی‌ها و مکان‌هایی مانند (معابد و کلیسای شیطان)به فروش می‌رسید و نقاشی‌ها و پوسترهای زیادی از بافومت در حالات مختلف تهیه شده‌است. بافومت امروزه مهمترین و اصلی‌ترین سمبل (شیطان) می‌باشد و شیطان پرست‌ها و شیطان گراها و دیگر اقوام جادوگر به این موجود احترام زیادی می‌گذارند.مجسمه بافومت یکی از وسایلی است که حتماً باید بروی میز معبد شیطان پرستها وجود داشته باشد و یکی از اصلی‌ترین وسایل شیطان پرستی بوده و در کنار شمعدانهای سیاه و جمجمه انسان و خنجر نقره‌ای یک عنصر مهم و باارزش به شمار می‌رود. بافومت در ستاره پنج پر (پنتاگرام)بارها و بارها...

بقیه در ادامه مطلب...


ادامه مطلب

طبقه بندی: سمبل ها , نشانه ها, عجایب،  ادیان , فرقه ها، 
برچسب ها: سمبل های رایج، بافومت، صلیب و صلیب برعکس، پنتاگرام، ستاره داوود، چرغ خورشید، رویا گیر و بعل و ویکا،  

تاریخ : یکشنبه 15 بهمن 1391 | 04:19 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات

سال ۱۷۲۵ میلادی است. در وین نامه ای دریافت می شود که حاوی گزارشی است از مرگ اسرار آمیز چند تن از اهالی روستایی در مرز بوسنی، که در فاصله زمانی کمی نسبت به یکدیگر به شکل مرموزی کشته شده اند. از مردی به نام پیتر پلوگویوویچ (Peter Plogojovic) نیز به عنوان متهم نام برده می شود، و اینکه قربانیها را در خواب به قتل رسانده است. شگفت اینکه این شخص در زمان اتفاق این وقایع، خود مرده و به خاک سپرده شده بود.

 در این زمان، بوسنی بعد از پیروزی بر...


بقیه در ادامه مطلب...


ادامه مطلب

طبقه بندی: افسانه ها, هیولا ها, ترسناک، 
برچسب ها: خون آشام، ومپایر، دراکولا، پیتر پلوگویوویچ، لیونل میلگرام، مربوس گونتر، سادیسم،  

تاریخ : سه شنبه 10 بهمن 1391 | 11:14 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
این نقاشی ها که با خون انسان کشیده شده اند در جهان معروفیت بسیاری کسب کرده اند تا جایی که چندین بار در جهان به نمایش گذاشته شده اند.

برای دیدن ادامه اونها میتونید به ادامه مطلب برید...


ادامه مطلب

طبقه بندی: عکس ها،  افسانه ها, هیولا ها, ترسناک، 
برچسب ها: عکس، خون، عکس خونی، اسکلت، مرگ، خون انسان، عکس کشیده شده با خون انسان،  

تاریخ : پنجشنبه 5 بهمن 1391 | 04:53 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
از دیگر مطالب ترسناک نیز دیدن فرمایید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic