هیچ صدایی نمی آید ، هیچ حرکتی در این جنگل حس نمی شود و فقط سکوت است که در جای جای جنگل جولان می دهد و به دنبال آن ترس است که جای جای وجود ما را تسخیر می کند . 
خوب گوش کنید ...


بقیه در ادامه مطلب...
ترس ما را فرا خواهد گرفت  ترسی تاریک و عجیب . به جنگلی سفر میکنیم که سالانه تعداد زیادی را به کام مرگ می کشاند . جنگل آئوکیگاهارا در نزدیکی شمال غربی کوه فیجی ، ژاپن . 
تاریک و مرموز ، هیچ حیات و جانداری را نمی توان یافت و فقط درخت به چشم می خورد و صدای ناله ی ارواحی که اسیر شده اند . کسانی که به سوی این جنگل جذب شده و خود کشی کردند . نام این جنگل ، جنگل خود کشی و ترس است . قول بدهید که نمی ترسید و ما را در میانه ی راه رها نمی کنید . 


خوب نگاه کنید ، گوش کنید ، جنگل روبروی ماست ...
هیچ صدایی نمی آید ، هیچ حرکتی در این جنگل حس نمی شود و فقط سکوت است که در جای جای جنگل جولان می دهد و به دنبال آن ترس است که جای جای وجود ما را تسخیر می کند . 
خوب گوش کنید ...
راه برگشتی نیست . 


ورودی جنگل خودکشی در ژاپن


پیاده روی در کنار ترس ، زیباست این جنگل ؟
هر قدمی که برمی داریم ترسمان بیشتر می شود . همه جا تاریک به نظر می آید و دلیلش نرسیدن نور آفتاب به سطح زمین بخاطر نوع پوشش گیاهی جنگل است . اگر دقت کنید هیچ گونه حیوانی به چشم نمی خورد و صدای پرندگان گوش را نوازش نمی دهد . سال هاست که رفته اند و تحمل وحشت را نداشته اند . 
گوش کنید ، دوباره همان صدای فریاد . این بار نزدیک تر از قبل ...
کمی به سرعتمان اضافه کنیم . چون هوا دارد تاریک می شود و این را خوب می دانیم که هیچ کدام دوست نداریم شب را در جنگل بمانیم . شب بسیار ترسناک تر خواهد بود . 
در زیبایی های تاریک جنگل غرق شده ایم . فکر می کنم مسیر را گم کردیم . بهتر است از قطب نما استفاده کنیم تا به مسیر اصلی باز گردیم . 
واقعا متاسفم دوستان ، قطب نما در این جنگل به خوبی کار نمی کند و شاید دلیلش میدان مغناطیسی باشد . 
شب را باید در جنگل بمانیم . 
شب است و ترس کنارمان استراحت می کند ...
بهتر است آتشی روشن کنیم تا سردمان نشود و بیشتر از این در تاریکی فرو نرویم . بیایید دور آتش بنشینیم تا برایتان داستانی قدیمی از این جنگل برایتان تعریف کنم . از زمان های دور افسانه های زیادی در رابطه با شیاطین و رابطه ی آن ها با جنگل نقل شده است . می گویند مردمی که به این جنگل می آیند فرا خوانده شده و مرگ در انتظارشان است .
صدای تکان خوردن برگ ها را زیر پا در تاریکی اطراف می شنوید ؟
بیایید به ادامه ی داستان بپردازیم . سال ها پیش همانطور که در اساطیر آمده این جنگل توسط شیاطین تسخیر شده و بوی مرگ می دهد . سالانه ۵۰۰ نفر به این جنگل می آیند و خود کشی می کنند . بیشترشان انسان های درمانده و یا ورشکسته هستند که دیگر امیدی به زندگی ندارند و داستان زندگی آنان این گونه پایان می یابد .
این صدای فریاد ما را ترک نمی کند ؟ شنیدید ؟ بسیار به آن نزدیک شده ایم و یا شاید او به ما ...
کمی استراحت کنیم . فردا روز جالبی خواهد بود .صبح در جنگل به هیچ عنوان روشن نیست ...
وقت حرکت است . آتش خاموش شده . 
صبح شده ولی هنوز جنگل تاریک است و فقط چند متر جلو تر را می توان دید . اگر اشتباه نکنیم به سمت شمال می رویم و تا چندین ساعت دیگر از جنگل خارج خواهیم شد . 
می خواهم کمی درباره ی غاری که در این جنگل هستند برای شما بگویم . غاری یخی و بادی . زیبا هستند و بسیار کهن . در سال بسیاری از گردشگران مانند شما از آن ها دیدن می کنند .
سکوت همه جا را گرفته و ناگهان ...
صدای فریاد از پشت درختان روبرو به گوش می رسد ...
آرامش خود را حفظ کنید . به منشا صدا رسیدیم . بیایید تا ببینیم دلیل این فریاد که از دیروز به گوش می رسد چیست . 
هیچ دلیلی وجود ندارد و در پشت درخت هیچ چیز نیست . 
وقت آن است که از جنگل خارج شویم ، می توانیم ؟
روشنایی بیشتر شده و این یعنی به انتهای جنگل نزدیک شده ایم . چه احساسی دارید؟ خوش حال هستید یا این که دلتان برای جنگل تنگ خواهد شد ؟ نگاه کنید انتهای جنگل و تابلوی خروجی را می توان دید .
صبر کنید ... امکان ندارد ... نه ... این درست نیست ... روی تابلو نوشته ...
به جنگل آئوکیگاهارا خوش آمدید . 

جغرافیای این جنگل 

همان طور که گفته شد این جنگل اسرار آمیز در شمال غربی کوه فیجی قرار گرفته و مساحت آن ۳۵ کیلومتر مربع می باشد و فاصله ای کمتر از ۱۰۰ مایل با توکیو دارد . پوشش گیاهی متراکم این جنگل باعث شده تا نور خورشید نتواند به این جنگل وارد شود و می توان گفت این شباهت میان آئوکیگاهارا و جنگل سیاه مشترک است . اگر از راه اصلی خارج شوید به راحتی گم خواهید شد و به همین دلیل توریست ها برای اجتناب از گم نشدن از کیسه های رنگی پلاستیکی برای ثبت مسیر پیموده استفاده می کنند . این کیسه ها به آن ها مسیری که پیموده اند را نشان می دهد .

خودکشی ها 

این جنگل تبدیل به مکانی برای خودکشی در ژاپن شده و افراد زیادی در این جنگل اقدام به خودکشی می کنند . از سال ۱۹۹۸ بطور میانگین ۳۰ مرگ به سبب خودکشی در این جنگل به ثبت رسیده است . 
در سال ۲۰۰۳ ، ۱۰۵ جسد ، ۲۰۰۲ ، ۷۸ و در سال ۲۰۱۰ ف ۲۰۰ جسد به دلیل خودکشی کشف شدند . دلیل مرگ یا خفگی و یا مصرف بیش از اندازه ی مواد مخدر گزارش شده است . برای منصرف کردن این افراد از خودکشی در حاشیه های جنگل تابلو هایی نصب شده و سعی در منصرف کردن افراد برای خودکشی دارند . امروزه هنوز بطور کامل دلیل این خودکشی ها در این جنگل معلوم نیست . 
با توجه به آمار هر ساله به تعداد این خودکشی ها افزوده می شود . برخی دلیل این خودکشی ها را مشکلات اقتصادی کسانی که خود را می کشند می دانند و یا ممکن است به دلیل مشکلات شخصی و یا اجتماعی اقدام به این کار می کنند . اما چرا این جنگل را انتخاب می کنند ؟ دور بودن مکان این جنگل ؟ تاریک و سیاه بودنش ؟ خلوت بودنش ؟ هنوز بطور قطعی معلوم نیست .


کمی بیشتر از جنگل بدانیم 

آئوکیگاهارا الهام بخش هنر نیز بوده است . از روی این جنگل کتاب ها و فیلم ها و بازی های زیادی ساخته شده است . هسته ی اصلی این داستان ها کاملا با این جنگل یکسان است و ترس درونشان موج می زند . 

به این جنگل سفر کنید 


ابتدا به شهر فوجیکناوا باید سفر کنید . شهری کوچک و زیبا که گشت و گذار در آن لذت بخش خواهد بود . برای رسیدن به جنگل چندین راه در اختیار دارید . به وسیله ی قطار شما می توانید به چند کیلومتری جنگل برسید .
ماشین گزینه ی مناسب تری خواهد بود چون که در کنار ورودی جنگل می توانید ماشینتان را پارک کنید . 
تور ها نیز شما را بوسیله ی اتوبوس به جنگل می رسانند . 
قیمت تور ها از ۳۵۰$ آغاز می شود و ساعات بازدید از ۸ صبح تا هنگام غروب خواهد بود . 
آدرس : ژاپن ، فوجیکناوا ، جنگل خودکشی 
 Address: Fujikawaguchiko , Yamanashi Prefectureطبقه بندی: افسانه ها, هیولا ها, ترسناک،  ترسناک ترین ها، 
برچسب ها: جنگل خودکشی، آئوکیگاهارا، جنگل آئوکیگاهارا، ژاپن، شهر فوجیکناوا، جنگل مرگ، فولکلور،  
دنبالک ها: منبع،  

تاریخ : پنجشنبه 13 مهر 1396 | 06:38 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
از دیگر مطالب ترسناک نیز دیدن فرمایید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات