به فرودگاه خوش آمدید
نقشهای  بزرگی در صحرا برای پروازهای خارجی به طور خط خطی شده رسم گردیده اند به موجب آن آنها باید از هوا دیده می شده اند و به صورت طولی ، می شد آنها را تشخیص داد. در روایات باستانی مصر گزارش شده است که ” ست” الهه مصری در مقامی بوده که می توانسته  ارتفاع کوه هارا کاهش دهد. 
 طبق اساطیر مصری،او همچنین یک خلبان خوبی بوده ،  درست مثل بسیاری از همکاران پروازی خودش سواربر کرجی خورشیدی خودش می شده ودرفضا جولان می داده است. تصویر فوق منطقه Palpa در صحرای نازکا در پرو ، با کوه های صخره ای شکل آن که هزاران سال قدمت دارند را نشان می دهد ، مکانی که همیشه توسط باستان شناسان و رسانه ها نادیده گرفته شده است .فقط فلات نازکا هنوز هم به دلیل موضوع پشته های مصنوعی آن موردتوجه باستان شناسان است.

این باند فرودگاه باستانی باقدمتی 3هزارساله در3000km جنوب پرو قرار دارد!“سنگ جنوبی” در بعلبک ( لبنان) با وزن 1300 تن!
“در برخی از روزها این غولها بر روی زمین بودند، و حتی بعد ،پس از اینکه فرزندان خدایان با دختران ازدواج کردند ، این کودکان به دنیا آمدند. اینها قهرمانان اعصار وسده هایند…، معروفترین مردان  اند. “
(سفر پیدایش Chap.6 عهد عتیق)
هیچ جرثقیلی نمی تواند این سنگ  غول پیکر را حرکت دهد!. شهر Baal در لبنان ( بعل به عنوان هلیوس خدای خورشید توسط یونانیان شناخته می شود) ، در اینجاهمه چیز اندازه ای بزرگتر از اندازه معمولی است …!


در بخش دورافتاده ای از “پانچو پوما” در امریکای جنوبی  سنگهای آندزیتی چیده شده درکنار هم، مثل سیستمی  ساختمانی یا آپارتمانی امروزی به نظر می ایند. باستان شناسان این  شهر را متعلق  به سرخپوستان “آیمرا” می دانند. اما هیچ نوشته /کتیبه ویا فلزی برای تولید عناصر ومصالح اولیه برای این ساختمان دقیق وجود ندارد!. فقط  افسانه ها هستند که می گویند که چگونه ساخت این شهر به خدایان نسبت داده شده است!طبقه بندی: موجودات فضایی،  ادیان , فرقه ها، 
برچسب ها: پانچو پوما، آیمرا، بعلبک، Baal، عهد عتیق، فضایی ها، خدایان باستان،  

تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1396 | 06:34 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
از دیگر مطالب ترسناک نیز دیدن فرمایید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات