تصاویری ثبت شده از یو اف او های مشاهده شده در سر تا سر زمین
البته هیچ کدوم از این عکس ها به طور رسمی اثبات نشده و این مطلب بیشتر جهت سرگرمی دارد.


عکس ها در ادامه مطلب...


عکس بالا توسط فردی به نام تام در 29 جولای 2010 گرفته شده به گفته ی خود او وقتی برای کاری از خانه بیرون میاد متوجه این نور میشه اول فکر میکنه هواپیماست ولی بعد از یه مدتی چراغها خاموش شده و بعد از 5 دقیه در همان محل روشن میشن.


عکس بالا در تاریخ 3 جولای 2010 گرفته شده عکاس این عکس در این باره گفته که موقع گرفتن این عکس خورشید از پشت این برجک میتابیده و اونمتوجه چیزی نشده ولی وقتی تو خونه عکس رو دیده توی اینترنت قرارش داده.

 
عکس بالا رو یکی از کاربران گوگل ارث در street view دیده که یک جسم مثلثی شکل در اسمان است این شیء احتمالا سرعت زیادی نداشته چون چند عکس مختلف از اون گرفته شده.تاریخ عکس مشخص نیست.


عکس بالا توسط چند دانشجو از شیئی گرد و نارنجی رنگ گرفته شده که البته عکس به دلیل لرزش دست بی کیفیت افتاده البته عکس بالا تایید نشده.


عکس بالا در تاریخ 8 اگوست 2010 گرفته شده است.عکاس برای مخفی ماندن هویت خود از اسم A.P استفاده کرده است.طبق گزارش این مرد که در یک شرکت تولید کارت پستال کار میکند هنگام عکسبرداری متوجه شیء سیاهی شده که به سرعت محو می شود .مرد عکاس میگوید"ابتدا فکر کردم خیالاتی شده ام اما وقتی عکسها رو برای طراحی کارت به کامپیوترم انتقال دادم متوجه شدم چیزی در گوشه ی سمت چپ ان دیده می شود که با مقداری زوم و عوض کردن رنگ و بالا بردن کنتراست مطمئن شدم که اون چیز یوفو هستش"


عکس بالا در تاریخ 28 اگوست 2010  از ویدیوی یکی از شهروندان ال سنترو در کالیفرنیا گرفته شده است.از چگونگی دیده شدن و ضبط این تصاویر اطلاعاتی در دست نیست.


عکس بالا توسط فردی در تگزاس در طی یک نمایش هوایی گرفته شده است.در این عکس سه شیء در موقعیتی مثلثی شکل قرار گرفته اند.این عکس به چند محقق نشان داده شده و آنها به واقعی بودن ان اعتراف کردند اما گفتند که بالن هواشناسی هستند ولی چرا باید سه بالن هوشناسی همزمان با هم به پرواز درایند و در موقعیت مثلثی قرار بگیرند؟


عکس بالا در تاریخ 27 می 2010 گرفته شده است.عکاس به همراه همسر خود(در عکس سانسور شده)در جزیره ی سنتورینی در یونان در تعطیلات بودند که در طی این سفر چند عکس گرفته میشود.عکاس میگوید متوجه چیزی نشده است اما وقتی عکس را دید چیزی به خاطر اورد حرکتی مانند رد شدن مگس!!


عکس بالا در تاریخ 11 جولای 2010 در ساعت 6:38 صبح در اسلوونی گرفته شده است.فردی به نام MR z.p که عکاس است در مزرعه ی بریسایز گرفته شده است.چیزی که بین همه ی عکاسها یکسان است حرکت مگسی است.


عکس بالا را مردی از جسمی رنگی در حال پرواز در تاریخ 18 سپتامبر 2010 گرفته است.
 

عکسهای بالا در تاریخ 1 سپتامبر 2010 در یوکاتان در مکزیک در کنار مقبره ی کوکولکان گرفته شده است.(البته این عکس یه کم غیر عادیه)
 

عکس بالا در 13 سپتامبر 2010 در تگزاس گرفته شده است.
 

عکسهای بالا در تاریخ 14 سپتامب 2010 در فلوریدا گرفته شده است. شاهدان این ماجرا گزارش کرده ان که چند شیئ نارنجی رنگ چند بار در اسمان مشاهده شده و سپس ناپدید شده اند

.
 عکس بالا در تاریخ 9 سپتامبر 2010 در ویرجینیا گرفته شده اند.عکاس این تصاویر ادعا میکند که این برای چندمین بار است که با یوفوها یرخورد داشته است


عکس بالا در تاریخ 3 سپتامبر 2010 در پنسیلوانیا گرفته شده است.قسمتی که مشخص شده است جسمی که گفته شده یوفو میباشد را نشان میدهد
به دلیل اینکه عکس از روی ویدیو گرفته شده است چیز زیادی مشخص نیست.
طبقه بندی: موجودات فضایی،  عکس ها، 
برچسب ها: یو اف او، یوفو، فضایی ها، aliens، ufo، عکس های ثبت شده از موجودات فضایی، موجودات فضایی،  

تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1396 | 05:55 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
از دیگر مطالب ترسناک نیز دیدن فرمایید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic