تبلیغات
قلمرو موجودات شب - حادثه رازول - 20_2.jpg (468×327)

اوایل تابستان سال 1947 میلادی ( 1326 خورشیدی ) بود که یک شیء نورانی با سرعتی بسیار زیاد در شهر رازول، نیومکزیکو ایالات متحده آمریکا سقوط کرد.یکی از گله‌داران آن منطقه قطعاتی از آن را پیدا کرد و به پایگاه هوایی گزارش داد. دولت وارد عمل شد و برای اولین و آخرین بار در تاریخ ایالات متحده در روزنامه خبر پیدا شدن یک بشقاب پرنده اعلام شد.بله در مورد پرسرو صدا ترین حادثه تاریخ یوفولوژی یا همان اشیای ناشناس پرنده صحبت می کنیم؛ حادثه رازول ، این عبارت اولین چیزی است که که با شنیدن سقوط یوفو ( شیء ناشناس پرنده یا بشقاب پرنده-UFO ) به ذهن انسان می‌رسد.اما براستی در رازول چه اتفاقی افتاد ؟ آیا واقعا یک بشقاب پرنده در آنجا سقوط کرد و اجساد موجودات فضایی به دست دولت آمریکا افتاد ؟


بقیه در ادامه مطلب...

روایت آخرین بازمانده حادثه رازول

تنها یک نفر امروز زنده است که عملا ادعا می‌کند تکه‌ای از آن بشقاب پرنده را در دست گرفته است. او یک نظریه‌پرداز توطئه نیست. شغل او، جراح پرواز است و برای ارتش ایالات متحده کار کرده است. نام او هم جسی مارسل جونیور است.
5.jpg (620×349)
جسی مارسل جونیور
او می‌گوید:
با بررسی تمام جوانب می‌بینیم که تنها توضیح باقیمانده، یک وسیله فرازمینی است. ممکن است توجیه عجیب و غریبی باشد؛ ولی درعین‌حال، ساده‌ترین توضیح تمام این اتفاقات است.
خوشبختانه قبل از اینکه جسی مارسل آن شب، تکه‌های‌یافته شده را به هنگر شماره 84 تحویل دهد، سری به خانه خود زد تا آنها را به پسر و همسرش نشان دهد.
او می‌گوید:
آن شب در جولای 1947 را که در رازول بودیم نمی‌توانم فراموش کنم؛ چون شب خیلی خاصی بود. آن شب، زندگی من را به دو بخش قبل از اتفاق و بعد از اتفاق تقسیم کرد. آن شب خوابیده بودم. حدود ساعت 1 یا 2 نیمه شب بود. پدرم داخل شد و من را بیدار کرد. به من گفت: «بیا جسی. می‌خواهم چیزی به تو نشان بدهم.» خیلی هیجان زده بود. او مردی نبود به این راحتی‌ها هیجان زده شود. پس من هم حدس زدم چیزی که می‌خواهد نشانم بدهد خیلی باید مهم باشد. او رفت و مادرم را هم بیدار کرد. بعد چیزهایی را که آورده بود کف آشپزخانه روی زمین چید. بعد گفت: «اینها تکه‌های یک بشقاب پرنده هستند.» یکی از تکه‌ها مقطعی به شکل حرف‌ ای انگلیسی داشت. کنارش هم علامت‌هایی داشت که شبیه هیروگلیف بود. از پدرم پرسیدم که اینها چه هستند؟


6.jpg (600×302)
او تا آنجا که حافظه‌اش یاری می‌داد، آن علائم را روی یک مدل کشیده تا به دنیا نشان دهد آن شب چه دیده است.او توضیح می‌دهد:
روی سطح داخلی این قطعه، سمبل‌هایی وجود داشت. من آنها را شبیه چیزهای دیگر تجسم می‌کردم و حفظ کردم. مثلا یکی از علامت‌ها شبیه به یک فک بود که توپی روی بینی خود نگه داشته بود. معنی این سمبل‌ها را نمی‌دانم. ما حدود 10 یا 15 دقیقه به آنها نگاه کردیم. بعد پدرم گفت اینها را طوری حفظ کن که تا آخر عمرت فراموش نکنی. من هم الان که حدود 60 سال از آن شب می‌گذرد، هنوز تمام آنها را به خاطر دارم.
در ویدیوی زیر ، برخی از بقایای بشقاب پرنده حادثه رازول را که در آن زمان توسط ارتش آمریکا گردآوری شده بود را مشاهده خواهید کرد.این ویدیو سالها پس از حادثه رازول به بیرون درز کرد و تمامی گفته های جسی مارسل و پسرش را در مورد آنچه شب حادثه دیده بودند را تایید می کند.آن بقایا، پس از اینکه به هنگر 84 منتقل شدند، سریعا توسط ارتش یا کس دیگری جابه‌جا شدند تا خبرنگاران به مسیر دیگری هدایت شوند.
جسی مارسل کوچک می‌گوید:
من عکس‌های پدرم را در کنار تکه‌هایی از بقایا دیدم. به او گفتم که آنها چیزهایی نبودند که آن شب در رازول به خانه آورده بود. او هم گفت که ممکن است در آن عکس‌ها چیزهایی از سقوط اصلی وجود داشته باشد؛ ولی بیشتر آنها با چیزهای دیگری عوض شده بودند.
در مصاحبه‌ای که فریدمن با ژنرال دوبوز انجام داد، از او پرسید:
از صحبت‌های شما این‌طور استنباط کردم که داستان بالون، نوعی سرپوش برای اصل ماجرا بود. درست است؟
ژنرال دوبوز هم جواب داد:
کاملا! ما می‌دانستیم که این سرپوش است ولی از آن برای کنترل و متقاعد کردن رسانه استفاده کردیم.
اجساد موجودات فضایی بشقاب پرنده حادثه رازول ؛ چه بر سر آخرین نمونه زنده آمد ؟

بر اساس گزارش های متعدد ، این سفینه فضایی 4 سرنشین داشته که 3 تای آنها در زمان سقوط کشته شده و یکی از آنها حدود 3 سال زنده مانده و دولت آمریکا تحقیقات بسیاری بر روی آن انجام داده است.البته گزارش های دیگری نیز وجود دارد که در آنها گفته شده تعداد سرنشینان یوفوی حادثه رازول 7 مورد بوده است.
همچنین چند تصویر و ویدیو نیز از اجساد و یکی از بازماندگان این حادثه منتشر شده که از آن زمان تاکنون سروصدای بسیاری به پا کرده یکی از مهم ترین اسناد موجود از فرازمینی های حادثه راوزل به شمار می رود.
10.jpg (324×246)

در سال 1947 آقای گلن دنیس یک مامور کفن و دفن بود که در مرکز تدفین ” بالارد ” کار می کرد و قرار دادی با پایگاه هوایی روزول منعقد کرده بود که بموجب آن خدماتی نظیر واگذاری آمبولانس ، محل نگهداری اجساد را در اختیار  ارتش قرار می‌داد . قبل از آنکه وی اطلاعاتی در مورد سفینه بجا مانده از حادثه داشته باشد در ساعت یک بعد از ظهر تماسهای تلفنی متعددی از جانب افسر مسئول کفن و دفن پایگاه با وی صورت پذیرفت .
در طی این  تماسها از وی در مورد امکان تهیه کیسه های بدون منفذ کوچک ( کوچکتر از کیسه های حمل انسان ) برای نگهداری چندین روزه اجسادی که در معرض برخی مواد قرار گرفته‌اند سوال شده بود . توجه این مقامات به موضوع تغییر احتمالی ترکیب شیمیایی بافتهای اجساد بود . چند ساعت بعد ، زمانی که شب فرا رسید وی بدنبال یکسری وقایع غیر مرتبط با هم بطور اتفاقی به بیمارستان پایگاه هوایی رفت . بیرون از درب خروجی پشتی بیمارستان وی دو دستگاه آمبولانس نظامی را مشاهده نمود که درهای عقب آنها باز بود و در داخل آنها قطعات بزرگی از یک وسیله متلاشی شده دیده می شد و بر روی یکی از آنها خطوط و سمبلهای عجیبی وجود داشت . در داخل بیمارستان وی پرستاری را مشاهده نمود که او را می‌شناخت . در همان لحظه پلیس نظامی متوجه حضور وی شد و او را با خشونت و به زور از ساختمان خارج کردند . روز بعد آقای دنیس آن پرستار را ملاقات نمود . و وی توضیح داد که در شب قبل او نیز به بیمارستان رفته بود . آن پرستار ، زنی مذهبی بود و کاملا مشخص بود که از مشاهده چیزی بسیار شوکه شده است . خانم پرستار توضیح داد که از وی خواسته شد تا بعنوان دستیار پزشک در کالبد شکافی چند موجود عجیب و غریب با بدنهایی که هیچ شباهتی به بدن انسان نداشتند کمک کند . پرستار شرح داد که بوی وحشتناکی را حس نموده و این که چگونه یک بدن کاملا سالم در فرم صحیح خود قرار داشت ولی سایر بدنها متلاشی شده بود . آن پرستار همچنین تفاوت بین آناتومی آن سرنشینان یوفو  و آناتومی بدن انسان را توضیح داد .
وی همچنین طرحی را روی دستمال کاغذی رسم نمود که نشان دهنده شکل و شمایل این موجودات فرازمینی بود .به هر ترتیب این ملاقات آخرین آنها بود چرا که آن پرستار چند روز بعد به انگلستان منتقل شد .

کالبدشکافی جسد یکی از موجودات فضایی
مدتی بعد ویدیویی توسط  شبکه خبری فاکس منتشر گردید که گروهی از محققان را در حال کالبدشکافی جسد یکی از موجودات فضایی نشان می داد.انجام آزمایش بر روی یک موجود فضایی زنده در منطقه 51
بعد از حادثه رازول گروهی فوق سری توسط دولت آمریکا شکل گرفت و در آن دوازده نفر از نخبگان زمین عضو بودند که نام این گروه ( مجستیک 12 ) است. این گروه موظف شد تا بر روی باقیمانده بشقاب پرنده رازول و اجساد ست آمده از آن کار کند. این افراد در محلی که منطقه بسته نظامی است به نام منطقه 51 مشغول بکار شدند.
سالها بعد ویدیویی منتشر گردید که در آن یک موجود فضایی که گفته می شد یکی از بازماندگان زنده حادثه رازول بوده در حال آزمایش توسط گروهی از محققان است.این ویدیوی معروف و جنجالی توسط فردی که خود را ویکتور معرفی کرده است به صورت مخفیانه از پایگاه فوق سری گروم لیک ( واقع در منطقه 51 ) خارج شده است. در این فیلم از یک موجود فرازمینی – از نژاد خاکستری ها – تحقیقاتی به عمل می آید.توجه داشته باشید که توضیحاتی که بر روی ویدیوی بالا داده شده توسط افشاکننده آن ( ویکتور ) بیان شده که به منظور پیشگیری از افشای هویت خود ، صدا را تغییر داده است
ویکتور اذعان کرد چنانچه هویت اصلی او فاش شود بلافاصله توسط دولت به قتل خواهد رسید. او به بسیاری از شبکه های خبری مراجعه کرد تا فیلم را برای عموم پخش کنند. ابتدا به شبکه خبری فاکس مراجعه نمود. اما آن شبکه به علت مشکلاتی که قبلا به خاطر پخش فیلم مستند کالبد شکافی موجود فرازمینی برایش به وجود آمده بود از قبول آن فیلم سر باز زد. آن مشکلات بخاطر آن بود که پس از پخش فیلم، جنجالی میان موافقان و مخالفان آن فیلم به پا خاست و باعث شد اعتبار شبکه فاکس در نظر مخالفان صحت فیلم خدشه دار شود و کمپانی فاکس نمی خواست بار دیگر متهم به دروغ پراکنی شود. ضمن آن که پخش چنین اخباری برای شبکه های معروف امریکا خشم دولت آن کشور را برایشان به ارمغان می آورد. سر انجام شبکه ای مستقل در لوس انجلس به نام راکت پیکچرز قبول کرد که در حضور یک کارشناس بشقاب های پرنده – دیوید مورتون – آن را برای عموم پخش کند .

واقعی یا دروغی؟
صحت این فیلم از نظر افراد مختلف متفاوت است. بسیاری آن را حقیقی می دانند و بسیاری نیز جعلی. دیوید مورتون پس از دیدن فیلم متقاعد شد که فیلم حقیقی است به خاطر تطابق و همخوانی فیلم با اظهارات ربوده شدگان
آن موجود شباهت بسیاری به موجوداتی دارد که ربوده شدگان تحت هپینوتیزم شکل و شمایلشان را باز گو کرده اند. این نوع معروف از فرازمینی ها که برای تمامی یوفولوژیست ها آشناست به خاکستری ها معروفند . نشانه بعدی که صحت فیلم را تقویت می کند اطلاعاتی است که پایین فیلم به نمایش در می آیند.
دی-ان-آی و سمت راست آن اعدادی که به نظر می رسد برای نشان دادن ساعت و دقیقه و ثانیه به کار می روند ممکن است به کلمه ( اداره اطلاعات نیروی دریایی ) دلالت کند . بخشی که در منطقه 51 مشغول به کار است و بسیاری از مردم از فعالیت های آن و حتی وجود آن بی اطلاعند. ضمن این که جورج ناپ خبرنگار تلویزیون هم زمانی که جنجال باب لازار به راه افتاد ( باب لازار از جمله دانشمندانی بود که مستقیما روی پروژه یوفو ها کار میکرد و سپس تمامی اطلاعات خود را منتشر کرد و باعث جنجال بزرگی شد ) برای روشن شدن ادعاهای باب لازار چکهایی را که به او طی مدت زمان کار کردن در منطقه 51 داده شده بود طی یک برنامه تلویزیونی نشان داد که روی تمام آنها مهر دی-ان-آی خورده بود. این مساله نیز صحت وجود چنین بخشی را در منطقه 51 افزایش می دهد.
ویکتور و ماجرای افشای فیلم:
حالا می رسیم به ویکتور. کسی که به هیچ عنوان از ترس کشته شدن هویت خود را فاش نکرد. سوالی که مطرح می شود این است که وی چگونه توانست این فیلم را با وجود کنترل شدید از آن محل خارج کند؟ تهیه کننده برنامه ای که فیلم را برای عموم پخش کرد می داند که ویکتور چگونه فیلم را از پایگاه خارج کرد. ویکتور به وی گفته بود که او برنامه ریزی دقیقی انجام داد تا در لحظه ای که کسی نظارتی بر رویش ندارد فیلم ها را از روی نوار به سی دی و دی وی دی کپی کند. ضمنا وی عمدا صدای فیلم را حذف کرده تا مبادا هویت و امنیت خود و کسانی که در فیلم نمایش داده می شوند به خطر افتد.
وی ضمنا به تهیه کننده برنامه گفته بود که مردی که در اکثر صحنه های این فیلم کنار آن موجود ایستاده و دستش را به سمت سر خود می برد تله پات نیروی نظامی بوده که با حضور خود در آنجا برقرای ارتباط تله پاتیکی برای کمک به آن موجود را به عهده داشته است! چون در فیلم ضعف و بیماری آن موجود کاملا آشکار بود برای همین تهیه کننده برنامه از ویکتور راجع به این که آیا آن موجود پس از آن واقعه مرده یا خیر سوال کرد. ویکتور جواب داد مطمئن نیستم. همین قدر می دانم که دیگر از آن موجود برای تحقیقات علمی و مصاحبه استفاده نکردند و در پایان طبق اظهارات ویکتور طی انجام اعمالی بر روی آن موجود سعی می شود اطلاعات تکنولوژیکی و فنی نیز از آن به دست اید. که خود ویکتور یا آنها را نمی دانسته یا نمی خواسته بگوید.
طبقه بندی: موجودات فضایی، 
برچسب ها: حادثه روزول، موجودات فضایی، منطقه 51، مجستیک 12، جسی مارسل، ufo، بشقاب پرنده،  

تاریخ : پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 | 10:08 ب.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
از دیگر مطالب ترسناک نیز دیدن فرمایید