تبلیغات
قلمرو موجودات شب - چوپاکابرا

نقاشی های کهنه کشیده شده این موجود را اغلب با داشتن پوستی آبی رنگ با یک زبان دراز و پنجه های بلند و همچنین چشمانی قرمز و دندان های نیش که به بیرون آمده اند با داشتن مویی نه چندان مرتب در پشت سر خود نشان می دهند.

تا کنون هیچ گونه عکس گرفته شده از این جانور وجود ندارد، یا حتی جای پای معتبری از آن   اما در عوض بیشترین آمار دیده شدن چوپاکابرا توسط ده ها تن بوده که شاهد کشته شدن شمار بسیاری از حیوانات توسط این موجود بوده اند. چوپاکابرا شاید...


5.jpg (500×383)


بقیه در ادامه  مطلب...

یک لغت اسپانیایی است که به معنای (مکنده ی بز)است chupa-cabra

این موجودات اسرار آمیز به حیوانات اهلی حمله کرده و تمامی خون بدن آنها را می مکند بنا بر گزارشات این موجودات مرموز بیشتر در آمریکای جنوبی دیده شده اند.

اولین گزارش که در سال 1995 اتفاق افتاد از پیدا شدن جسد هشت گوسفند خبر می داد که تمامی خون بدن آنها به طور کامل تخلیه شده بود و اثر چند سوراخ که توسط دندان بوجود آمده بود در قسمت سینه ی آنها دیده می شد.

در گزارشات بعد از پیدا شدن اجساد دیگر حیوانات اهلی از جمله مرغ بوقلمون بز و... خبر میداد.

برخی نظرات در مورد این موجود عجیب

1.برخی معتقدند که این موجود ممکن است چیزی بین خون آشام و آدم گرگی باشد زیرا چند تن که این موجود را کشته و از آن عکس تهیه کرده اند می گویند بدنی به بلندی 150 سانتی متر و پنجه هایی مانند گرگ دارد.

2.برخی معتقدند که ممکن است منشائی فضایی داشته باشد زیرا طبق گزارشات تعداد سوراخهایی که بر اثر دندان نیش ایجاد شده بود سه عدد بوده است واین غیر معمول است زیرا تمامی درندگان بر روی زمین تنها دو دندان نیش دارند.

3.بعضی اعتقاد دارند که ممکن است این موجود بر اثر تحقیقات ژنتیکی دانشمندان بر روی موجودات درنده و ادغام چند ژن ازاین موجودات بوجود آمده باشد.

4.یکی دیگراز نظرات این است که این موجود ممکن است جزو خانواده دیوها باشد ولی این نظریه چندان درست نیست زیرا بر طبق افسانه ها دیوها قامتهایی بلند داشته اند و قربانی خود را از هم میدریدند ولی این موجود قد کوتاه دارد و فقط خون قربانی را میمکد.

3.jpg (296×371)

موجوداتی با پاهای بزرگ

جانور مرموزی که گفته می شود در بیابان های آمریکای شمالی در حال پرسه زدن است ، و این نام پس از دیده شدن جای پای به جا مانده از آن است . بسیاری از اثرات پاهای بزرگ در میان جانوران کشته شده دیده می شود.

اگرچه "بزکوهی" شکار مورد علاقه این گونه از شکارچیان ناشناخته است (چوپاکابرا واژه ای اسپانیایئ است به معنای مکیدن [خون] بزکوهی) علاوه بر بزکوهی این شکارچی ، تمایل زیادی به حمله کردن بروی حیوات اهلی از جمله خرگوشها ، گربه های خانگی ، سگ ها ، مرغها و دیگر حیوانات را نیز داد.

نقاشی های کهنه کشیده شده این موجود را اغلب با داشتن پوستی آبی رنگ با یک زبان دراز و پنجه های بلند و همچنین چشمانی قرمز و دندان های نیش که به بیرون آمده اند با داشتن مویی نه چندان مرتب در پشت سر خود نشان می دهند.

تا کنون هیچ گونه عکس گرفته شده از این جانور وجود ندارد، یا حتی جای پای معتبری از آن   اما در عوض بیشترین آمار دیده شدن چوپاکابرا توسط ده ها تن بوده که شاهد کشته شدن شمار بسیاری از حیوانات توسط این موجود بوده اند. چوپاکابرا شاید گونه ای شناخته شده ای از دراکولا و یا خوناشام ها باشند که بر ادعای بازماندگان اغلب حیوانات با بدنی عاری از خون پیدا می شوند و این بدان معناست که این موجودات به تمامی خون شکار خود را می مکند.

4.jpg (900×1207)

از لحاظ توصیف چوپاکابرا خیلی چاق است ولی شمار دیگری نشان می دهند در حال ایستادن این موجود چیزی در حدود 4 تا 5 متر طول خواهد داشت . آن داری پاهای بسیار قدرتمندی است که به او اجازه میدهد فواصل بسیار دور را مورد کاوش و پرسه زدن قرار دهد از طرف دیگر با داشتن پنجه های بزرگ و وحشتناک ، چشمانی قرمز و درخشان و موئی در پشت سر این موجود وجود داشتن آن را سخت می کند. در حالی که شماری معتقداند که چوپاکابرا در فواصل زمانی سالهای 1970 به بعد دیده شده اند ، این هیولا اولین بار در سال 1995 دیده شد. در این بین هیچ اطلاعاتی قبل از این تاریخ در دست نیست.

تئوری های بسیار متفاوتی در مورد چوپاکابرا با توجه بر مشاهدات وجود دارد. محبوب ترین توضیحی که در مورد وجود داشتن چوپاکابرا قرار دارد این است که آن دستاوردیست از آزمایشهای ژنیتیک فوق محرمانه و سری آیالات متحده در جنگلهای بارانی Puerto Rico.  برخی از محققان بر این باورند که این موجودات منشا فرا زمینی و یا از طریق سفینه های فرا زمینان به زمین آورده شده اند. برخی دیگر نیز بر این باورند که این موجودات مرموز بخشی از برنامه فوق محرمانه و تخریب کننده زیستی آیلات متحده است و برخی دیگر حتی اینگونه تجسم می کنند که این نمونه ای از خشم خداست.

نمونه های چوپاکابرا

شمار گسترده ای از مشاهدات در مورد چوپاکابرا زمانی است که گزاراشات متعددی از دیده شدن این گونه موجودات بیشتر در Puerto Rico ، مکزیک ، شیلی ، نیکاراگوئه ، ارژانتین و فلوریدا در میان بسیاری از کشورهای اسپانیائی زبان به چشم می خورد. بعد از 2000 اتفاق عجیب و غیر عادی و نیز مشاهدات خارق العاده از موجودی بیگانه و دارای دو پا که تند و بسیار سریع ناپدید شده. ژنتیک و بیولوژی حیات وحش در خود نشانه هائی از مشخصه لاشه های چوپاکابرا را نشان می دهد که شبیه گونه های شناخته شده حیوانات است. اگر این احتمال وجود داشته باشد که هیچ گونه حیوانی ژنتیکش به خوناشام بر نمی گردد پس چگونه چوپاکابرا تمامی خون حیوانات را از جمله بزهای کوهی مرغها و سایر حیوانات دیگر را می مکد؟ اگرچه از طریق مشاهده حیوانات مرده و حیواناتی که به طور کامل خون خود را از دست داده اند ، سطح وسیعی از گزارشات را در مورد موجودیت چوپاکابرا  از ان خود کرده ولی اکنون نیز این یک افسانه باقی مانده است. زمانیکه متخصصین قربانیان کشته شده توسط چوپاکابرا مورد کاربردشکافی حرفه ای قرار می دهند همواره مشاهده می کنند از تجمع سطح وسیعی از خون را در قسمتی که صدمه دیده است.

بنابراین چه حیوانی می تواند غیر از چوپاکابرا به حیوان دیگر حمله کند بنه گونه ای که وحشتی از آن نداشته باشند و فرار نکنند ؟ سادترین جواب برای این سوال آن است که حیوانات معمول مانند سگ های شکاری و یا شغال ها خواهند بود چوپاکابرا برای شکار قربانی خود ابتدا گردن آنها را گاز گرفته و با قرار دادن سوراخ های اقدام به مکیدن خون قربانی خود می کنند ، (این علائم نشان دهند روی اجساد قربانیان است). اگرچه بسیاری از مردم اقدام به گرفتن بسیاری از شکارهای سگهای وحشی و شغال ها نموده اند و نیز شکار بی رویه طعمه های آنها گامی خواهد بود برای کشاندن چوپاکابرا جهت صید طعمه در کمین گاه انسان ها .

1.jpg (1224×884)

اگرچه چوپاکابرا به گونه ای از سگ های شکاری شناخته شده اند ولی هنوز یک سوال بی جواب مانده که در اصل چوپاکابرا چه گونه ای هستند و چه اتفاقی برای آنها افتاده؟ چرا آنها ناگهان در آگوست سال 1995 به طور وسیعی مشاهده شدند و چندین سال پس از نیز به طور کاملاً اتفاقی ناپدید شدند ؟ با توجه به کتابی که در این باره نوشته شده با نام "ردگیری چوپاکابراها : جانوری واقعی یا خیالی" به انتشار رسیده در دانشگاه نیومکسیکو در سال 2011 که منشاء اصلی آن دیده شدن چوپاکابرا در همان سال توسط زنی با نام مادلینه تولنتینو بود در همین میان افرادی دیگری نیز شاهد دیده شدن این حیوان ناشناخته بوده اند با توجه به توصیف آنان این حیوان دارای (دو پا ، چشمان سیاه ،  و بدنی کاملا کشیده و توده ای مو مانند در پشت گردن داشته است) که این خصوصیات مربوط به هیچ گونه حیوان شناخته شده ای نیست .

2.jpg (1535×754)

 در یکی از گزارشات مربوط به کشتار دسته جمعی حیوانات مربوط به 31  آگوست سال 2007 می باشد که در آن زنی شاهد رخدادی کاملا عجیبی می شود که در مرتع پرورش حیوانات اهلی خود نظاره گر کشته شدن بسیاری از مرغها خود بوده است و ان هم به طور دسته جمعی ، نتایج محققان نشان دهنده این موضوع است که حیوانی با صورتی زشت و گوشهای بزرگ در تابستان همان سال در جنگلهای نزدیک همان مرتع پیدا شده است که آن فقط گرگ صحرائی آمریکائی است نه افسانه چوپاکابرا.
طبقه بندی: افسانه ها, هیولا ها, ترسناک،  موجودات فضایی، 
برچسب ها: چوپاکابرا، chupa-cabra، افسانه، مکنده بز، هیولا، خون آشام، گرگنما،  

تاریخ : پنجشنبه 25 آذر 1395 | 09:10 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
از دیگر مطالب ترسناک نیز دیدن فرمایید