تبلیغات
قلمرو موجودات شب - 33 روش برون افکنی(قسمت دوم)

4.jpg (640×960)

این کار مانند این است که بخواهید دوچرخه سواری یاد بگیرید.اوائل هر چه برای دوچرخه سواری تلاش می کنید تعادل خود را از دست می دهید و می افتید وبارها و بارها شکست می خورید و ممکن است روزهای زیادی را تلاش کنید ولی موفق نشوید ولی یک روز طی تمرین یکدفعه متوجه می شوید که می توانید تعادل خود را حفظ کنید و دوچرخه سواری کنید.و دلیل اینکه چرا توانستید را هم هیچ وقت نمی دانید.اگر یک بار بتوانید تعادل خود را روی دوچرخه حفظ کنید،از آن به بعد همیشه می توانید دوچرخه سواری کنید زیرا دیگر این توانایی را کسب کرده اید...

بقیه در ادامه مطلب...

تکنیک برونفکنی  17

روش قدم زدن در یک راه بخصوص

اگر معمولاً قدم می زنید واز این کار لذت می برید این روش برای شما آسان است.همان مسیری را که همیشه قدم می زنید قدم بزنید مانند همیشه ولی طی قدم زدن بعضی جاها را نشان کنید طوری که به محض دیدن آن مکان بتوانید آن را تشخیص دهید.

هنگامی که در حالت راحت وشلی عضلانی قرار گرفتید تجسم کنید که مانند همیشه همان مسیر را دارید قدم می زنید.موقعی که به یکی از مکانهایی که نشان کرده اید رسیدید به خود بگویید ( من بیرون هستم،اینجا).
سعی کنید به طور معمول قدم زدن را تمام کنید وسپس ذهناً خودتان را تجسم کنید که به بستر و صندلی راحتی خود باز می گردید.تکنیک برونفکنی  18

روش بازگشت به کودکی

این روش در صورتی موثر است که کودکی شادی را دارا بوده باشید،زیرا لازم است که تجسم کنید که به خانه ای که در کودکی در آن بوده اید بازگشته اید.از تجسم خود استفاده کنید و تمام اطاق ها را جستجو کنید.تمام جزئیات کوچک  از جاهایی که روزی در آن بازی کرده اید به خاطر آورید.
کاملاً طبیعی است که با چنین سفری برای زادگاه خود احساس دلتنگی کنید و این باعث آغاز چیزی درون شما می شود،شما خودتان را در خارج از بدن جسمانی می یابید.اگر در خانه دوران کودکی خود متوجه تغییر دکوراسیون شدید نا امید نشوید،هیچ چیز برای همیشه ثابت نمی ماند.


تکنیک برونفکنی  19

روش پرواز

اگر شما توانایی تصویر سازی ذهنی قوی دارید و روش های پیچیده رادوست ندارید این روش خوبی برای شما خواهد بود.
دراز بکشید و تمام بدن خود را شل کنید،و شروع به تصویر سازی ذهنی کنید،تصور کنید که دارید پرواز می کنید (مانند سوپرمن).تصور کنید که چه احساسی داشتید اگر می توانستید از پنجره طبقه دوم عبورکنید و به پرواز در بیایید.

تا آنجایی که می توانید تصور خود را واضح،روشن و قوی کنید.

تصور کنید که می توانید در هوا پرواز کنید،در بالای پشت بام به پرواز دربیاییدو بالای محله تان  پرواز کنید.

سعی کنید که تصور کنید که در حین پرواز باد خنکی به صورتتان می خوردولباس های شما در مقابل باد به اهتزاز در می آید. 
می توانید یک پنکه را جوری تنظیم کنید که باد آن به شما بخورد همانطوری که در تصورتان قرار است باد به شما بخورد،این باعث می شود که بهتر باور کنید که در حال پرواز هستید وتصور کنید که در اثر پرواز است که باد به شما می خورد.

طولانی شدن این تصویر سازی ذهنی ممکن است باعت جداسازی کالبد اختری گردد.


تکنیک برونفکنی  20

روش شنا در آسمان و خیره شدن به ستاره ها

برای این روش باید جایی بیرون از خانه را انتخاب کنید. یک تپه در بیرون شهر پیدا کنید و به بالای آن بروید.
یک روز گرم ابری برای این کار بهتر است.
در آنجا دراز بکشیدومانند معمول همه بدن خود را شل کنید ولی چشمان خود را باز نگه دارید.
مستقیم به آسمان خیره شوید .همچنان که به آسمان نگاه می کنید تجسم کنید که آزادانه در هوا شناورید و از بالا دارید به پایین نگاه می کنید.

شما می توانید این روش را در یک شب گرم پر از ستاره نیز انجام دهید.به ستاره ها در آسمان نگاه کنید و و تجسم کنید که در آن بالا بین ستاره ها هستید.تجسم کنید که از بالا دارید به کالبد جسمانی خود نگاه می کنید.

می توانید این روش را گسترش دهید به این صورت که موقعی که در یک قایق دراز کشیده اید یا اینکه در مسافرت هستید و در ماشین  یا قطار هستید این روش را انجام دهید.

مسلماً این روش باید جایی تمرین شود که چیزی مزاحم شما نباشد.اگر یک نفر از کنار شما از تپه بالا رود یا یک سگ کوچک روی شما بپرد مسلماً حواستان را پرت می کند و اگر بیرون از بدن جسمانی خود باشید برای شما یک شوک ایجاد می کند.


تکنیک برونفکنی  21

روش حلقه

دراز بکشید و بدن خودرا کاملاً رها وشل کنید.باید چشمهای شما بسته باشد و دهان شما کمی باز باشد.
همینطور که به این فکر می کنید که بدن شما عمیقاً شل شده تصور کنید که یک حلقه نورانی ودرخشان بزرگ که ازانرژی ساخته شده در ارتفاع دو متر بالاتر از بدن جسمانی شما در هوا قرار دارد.

این حلقه باید از تمام قد شما بزرگ تر باشد.

 بینایی خود را کاملاً در ذهن خود ثابت نگه دارید و تجسم کنید که این حلقه بزرگ و درخشان  آهسته به سمت  پایین و به سمت شما می آید.

همچنان که حلقه انرژی از شما عبور می کند،سعی کنید که احساس کنید انرژی وارد بدن شما می شود و باعث ایجاد احساس ارتعاش می گردد.

با شروع احساس ارتعاشات آنها را تقویت کنید به این ترتیب که چندین و چندین بار از داخل حلقه عبور کنید.اگر این روش تا اینجا درست انجام شده باشد،نهایتاً در سرتاسر بدن جسمانی خود یک موج قوی از ارتعاشات را احساس خواهید کرد،حتی ممکن است یک برونفکنی نرم را احساس کنید .

در این موقع به احتمال قوی کالبد اختری شما به سمت بالا می رود و از بدن جسمانی شما دور می شود.تکنیک برونفکنی  22

روش بالا بردن انرژی

دراز بکشید و تمام عضلات بدن خود را کاملاً شل کنید.
تصور کنید که از انرژی خالص ساخته شده اید.
بگذارید این انرژی در تجسم شما به ارتعاش در بیاید.
این ارتعاش در ابتدا آرام و کند است ولی به تدریج سرعتش افزایش می یابد.
توجه خود را از روی  تمام بدن خود عبور دهید وبررسی کنید که تمام قسمتها در حال وزوز کردن باشد.
بگذارید انرژی به تدریج افزایش پیدا کند تا اینکه احساس کنید که تمام بدن شما به سرعت در حال ارتعاش است.
شما نباید حتی یک عضله خود را حرکت دهید،تمام این کارها با تجسم ذهنی صورت می گیرد.

اگر متوجه شدید که واقعاً با بدن جسمانی خود دارید حرکت می کنید،این روش را دارید اشتباه انجام می دهید.

موقعی که توانستید تجسم کنید این ارتعاش سریع انرژی درون تمام وجود شما جریان دارد ،شما می توانید ناگهان آن را رها کنید.مانند تیری که در کمان گذاشته اید وآن را نشانه رفته اید، بگذارید این انرژی از قسمت بالای سر شما  با یک جریان زیاد  از آگاهی خالص ،به سرعت خارج شود و شما آن موقع بیرون خواهید بود.   
 


تکنیک برونفکنی  23

روش القاء خلسه به خود

یک مکان راحت را در نظر بگیرید و یک دروازه خیالی در ذهن خود تجسم کنید و بر آن تمرکز نمائید.

تنفس باید عمیق و منظم باشد.چشمها نیز باید بسته باشد و به سمت بالا چرخانده شده باشد.

به زودی احساس کرختی و بی حسی مختصری خواهید کرد که از پاها شروع شده و به تمام بدن گسترش می یابد. یک احساس سفتی عضلانی شروع می شود و فشار در داخل سر افزایش می یابد.

در این مرحله ممکن است تصاویر خیالی ببینید و صداهای وحشتناکی را بشنوید ولی تا جایی که ممکن است به آنها توجه نکنید زیرا آنها ممکن است تمرکز شما را به هم بزنند و خلسه را خاتمه دهند.

بعد از مدتی متوجه می شوید که می توانید باچشمهای بسته اطراف خود را ببینید.همه چیز اول تار و مبهم است ولی کم کم واضح می شود.اشیاء داخل اطاق با یک تشعشع طلایی رنگ دیده می شوند.

پس از آن احساس خواهید کرد که دو بدن دارید:یک بدن جسمانی که در آن زندانی شده اید و یک بدن سیال.

در این مرحله باید تلاش کنید و بدن سیال خود را وادار کنید تا از آن ( دروازه ) که درذهن خود تجسم کرده اید عبور کند.(قویاً بخواهید که از این در عبور کنید.)
اگر موفق شدید احساس خواهید کرد که دارید از آن در رد می شوید و در پشت سر شما بسته می شود و صدای بسته شدن در را می شنوید.(معلوم نیست چرا چنین صدایی شنیده می شود.)

از این به بعد می توانید از بدن جسمانی خود به بیرون قدم بگذارید و اطراف گردش کنید.5.jpg (600×400)


تکنیک برونفکنی  24

روش شمردن نفس ها و ضربان های قلب

یک حالت راحت اتخاذ کنید و کف دست چپ خود را بر روی سینه خود قرار دهید به این ترتیب می توانید بالا و پایین رفتن سینه خود را در اثر تنفس احساس کنید.دست راست خود را روی دست چپ خود بگذارید و مچ دست چپ خود را به طرزی بگیرید که بتوانید ضربان قلب خود را زیر انگشتان دست راست خود احساس کنید،در این حالت آماده انجام روش هستید.

با شل کردن کامل تمام بدن شروع کنید.بگذارید سرعت تنفس و ضربان قلب شما آهسته گردد.با دست چپ سینه خود را لمس کنید و تنفس خود را بشمارید.هنگامی که توانستید تمرکز کنید و بیست تنفس را بدون حواس پرتی بشمارید آماده انجام مرحله بعد خواهید بود.

همزمان با شمردن تنفس ،شروع به شمردن ضربان قلب خود کنید.شما باید شماره های هر دو مورد را در سر خود نگه دارید.این سخت است و شما تمرکزتان را از دست خواهید داد و شماره هردو مورد از دستتان می رود.

نکته ای که به شما کمک می کند این است که تنفس خود را طوری تنظیم کنید که هر نفس با تعداد خاصی از ضربان قلب هم زمان گردد.
برای شروع بهتر است طوری نفس بکشید که هریک نفس با ده ضربان قلب هم زمان شود.

موقعی که وارد یک ریتم می شوید - که این در آغاز سخت است - متوجه می شوید که یک احساس عجیبی به شما دست می دهد.انگار که می توانید ضربان قلب جهان را احساس کنید یا اینکه می توانید تنفس کیهان را متوجه شوید.

هنگامی که چنین احساسی به شما دست داد ،این به این معنی است که خلسه شما آنقدر عمیق شده که دیگر می توانید از کالبد جسمانی خود بیرون بیایید و به ریتم جهان بپیوندید.


تکنیک برونفکنی  25

روش سوال کردن از خود

برای این روش شما می توانید دراز بکشید یا بنشینید.منتظر بمانید تا کاملاً همه عضلات بدن شما شل شود و احساس راحتی کنید و یک حالت خواب آلودگی به شما دست بدهد.به هیچ چیز بخصوصی فکر نکنید.
وقتی که به این حالت رسیدید می توانید از خود سوال کنید.اینها سوالات مهمی هستند:

من چه کسی هستم؟
من برای چه اینجا هستم؟
هدف زندگی من چیست؟

اگر شما این سوالات را بی مقدمه از خود بپرسید و معنی مهمی برای آنها قائل باشید آگاهی شما چنان دست پاچه می شود که فوراً بدن فیزیکی شما را ترک می کند.

به نظر می رسد که این روش بیشتر برای جوانان موثر باشد چون آنها معمولاً این سوال ها را از خود می پرسند.افراد مسن تر ممکن است یک جوابی برای خود درست کرده باشند.هر جوابی که برای خود درست کرده باشند ممکن است درست نباشد ولی باعث می شود که شخص بیشتر از خودش سوال نکند.
 تکنیک برونفکنی   26

روش استفاده از کمک کننده های صوتی و تصویری

یکی از موفق ترین روشها برای ایجاد برونفکنی ،روش هیپنوتیزم است.ولی خوب همه ما یک هیپنوتیزکننده ماهر در همسایگی خود نداریم،بنابراین باید سعی کنیم که خودمان ،خودمان را هیپنوتیزم کنیم.

شما باید یک نوار کاست صوتی بسازید که همه دستورات مربوطه در آن باشد.اگر جزئیات یک تکنیک ریلاکسیشن خوب را روی نوار ضبط کنید،با گوش کردن آن به حالت ریلاکس کامل خواهید رسید.

پس از آن شما می توانید دستوراتی مانند دستور زیر در نوار ضبط کنید:
( حالا شما در حال ترک کردن بدن خود هستید . )
یا (شما احساس می کنید که آگاهی شما به آهسته گی از بدن جسمانی تان خارج می شود. )

سپس شما باید قسمتی از نوار را خالی بگذارید .این قسمت نوار که هیچ صدایی در آن نیست مربوط به زمانی است که بیرون از بدن خود هستید.

بعد از آن می توانید دستورات مانند این قرار دهید:
( حالا شما در حال بازگشت  و وارد شدن به بدن خود هستید. )   یا (حالا موقع برگشت است. )

برای بیرون رفتن می توانید از شمارش معکوس استفاده کنید:
( حالا من از شماره ده تا یک می شمارم و وقتی شما شماره یک را شنیدید ،بیرون از بدن خود خواهید بود......ده ......نه......هشت.......)

بعضی افراد موسیقی را وسیله خوبی برای برونفکنی می دانند ولی بعضی هم می گویند خوب نیست چون باعث حواس پرتی می شود.اگر برای شما آسان است که خودتان را در موسیقی گم کنید،می توانید هنگام گوش کردن به یک موسیقی مناسب اقدام به برونفکنی کنید.

تجربه نشان داده که سمفونی شماره دو راچمانینوف ( Rachmaninov’s SymphonyNo. 2 ) برای این کار مناسب است.بسیاری از نوارهای امروزی هم در بازار وجود دارند که برای این کار مناسبند.سعی کنید از نوارهایی که باعث حواس پرتی می شود استفاده نکنید، همچنین نوارهایی که حاوی صداهای غیر منتظره مثل صدای ناگهانی باران یا آوازهای نهنگ هستند نیز استفاده ننمائید.

آهنگساز ژاپنی به نام کیتارو ( Kitaro )چندین نوار کاست ساخته است که برای انجام چنین تجربه هایی از همه نوارهای دیگر مناسب تر است.آلبوم جاده ابریشم ( Silk Road ) او را امتحان کنید.

شما می توانید به یک یانترا ( Yantra ) خیره شوید.یانترا طرح پیچیده ای است که چشم را به داخل خود می کشد و شما را قادر می سازد که در طرح گم شوید.بسیاری از مغازه های امروزی آن را به صورت پوستر یا کارت می فروشند. این طرح ها ( ذهن را نگه می دارد ) و با خیره شدن به آنها متوجه می شوید که آگاهی شما به درون آنها می رود،از میان آنها عبور می کند واز آنطرف بیرون می آید.


شما می توانید از یک مانترا ( Mantra ) استفاده کنید.مانترا یک کلمه یا عبارت  است که شما آن را در درون خود بارها و بارها می گویید و تکرار می کنید.این یکی را امتحان کنید :
( حالا من دارم برونفکنی می کنم.)    یا    ( من بیرون از بدن خود هستم. )

هر جمله ای که استفاده می کنید باید   کوتاه ، مثبت  و معنی دار باشد.هیچ فایده ای ندارد اگر بگویید ( من فکرکنم که دارم برونفکنی می کنم . ) یا بگویید ( من در یک دقیقه برونفکنی می کنم. )

شما باید با خودتان محکم برخورد کنید.


تکنیک برونفکنی  27

روش بالا بردن بازو

حالت راحتی را اتخاذ کنید.(  Relaxation )

دراز بکشید و یکی از بازوهای خود را بالا بیاورید.بازوی خود را بالا نگه دارید فرق نمی کند کدامیک باشد.وقتی که فراموش کنید که دارید چکار می کنید بازوی شما می افتد واین به شما یادآوری می کند که دارید چکار می کنید.

تلاش برای بالا نگه داشتن بازو کم کم سخت می شود و به مرحله ای می رسد که غیر قابل تحمل می گردد ودر این موقع است که متوجه می شوید که بیرون از بدن جسمانی خود رفته اید، شاید فقط به خاطر اینکه از آن حالت ناراحتی فرار کرده باشید.


تکنیک برونفکنی  28

روش تجسم میل

تجسم کنید که یک پرتقال در یک بشقاب سفید رنگ قرار دارد.در ذهن خود این را تجسم کنید.پرتقال را در جای خود ثابت نگه دارید و خودتان در ذهن طوری حرکت کنید که پرتقال را از هر زاویه ای نگاه کنید.

یک دفعه برای چند لحظه ( نگه دارید ) و بگذارید آن کسی که در ذهن شما از زوایای مختلف به پرتقال نگاه می کرد،به  پرتقال حقیقتاً نگاه کند،آن را بشناسدو آن را بخواهد .

ذهناً آن را پوست بکنید.تمام قدرتهای تجسم و تصویر سازی ذهنی خود را بکار گیرید تا ببینید که پوست پرتقال چگونه گرفته می شود.

پرتقال پوست گرفته شده را قطعه قطعه کنید و یک قسمت آن را در دهان بگذارید و آن را بچشید.بگذارید دهان شما با آب پرتقال پر شود.بگذارید ذهن شما مزه پرتقال را بچشد.بگذارید آگاهی شما آن پرتقال را بخورد.

در این موقع برای ادامه این روش دو احتمال وجود دارد،یا اینکه این روش آگاهی شما را مجبور می کند که بیرون بیاید،یا اینکه بدن جسمانی شما را مجبور می کند که بلند شود و دنبال یک پرتقال حقیقی بگردد،بنابر این باید از قبل یک پرتقال در خانه داشته باشید!

یک نفر می گفت که چندین هفته از این روش استفاده کرده و موفق نشده،وقتی از او در این زمینه سوال شد معلوم گردید که او اصلاً پرتقال دوست ندارد و هرگز پرتقال نمی خورد.لطفاً از ابتکار خود استفاده کنید.

اگر پرتقال دوست ندارید شکلات را جایگزین کنید یا یک فنجان قهوه یا هر چیزی که ذائقه چشایی را تحریک کند.


تکنیک برونفکنی 29

روش تجسم نوشیدن آب

قبل از دراز کشیدن و شل کردن عضلات خود یک خوراکی شور بخورید تا کاملاً تشنه شوید ولی آب نخورید.وقتی که دراز کشیدید و بدن خود را شل کردید تجسم کنید که بلند می شوید و می روید و آب می نوشید ولی بدن جسمانی خود را حرکت ندهید.

اگر تشنگی و تجسم شما به اندازه کافی قوی باشد متوجه می شوید که در آشپزخانه هستید ودارید سعی می کنید که یک نوشیدنی بیابید و بنوشید ،قبل از اینکه به کالبد جسمانی خود باز گردید.این روش لذتبخش نیست ولی بعضی مواقع کار می کند.


تکنیک برونفکنی  30

روش مدیتیشن نفس قابل دیدن

عضلات بدن خود را شل کنید.بگذارید کاملاً در آرامش باشید.
بر تنفس خود تمرکز کنید تا اینکه نفسهای شما آرام،کم عمق و منظم گردد.
اگر برای شما راحت است از بینی نفس را داخل بکشید و از دهان بیرون بدهید.
همچنان که نفس می کشید تجسم کنید که نفس شما از دهانتان خارج می شود.یک جریان بخار مرطوب را تجسم کنید.تجسم کنید که آگاهی شما درون این نفس ها قرار دارد و هنگامی که نفستان را بیرون می دهید به آگاهی تان فشار می آورد تا آن را از بدن جسمانی تان دور تر کند.


تکنیک برونفکنی  31

روش مدیتیشن نوسان

برای این روش به  یک صندلی راحتی نیاز دارید. بنشینید و عضلات بدن خود را شل کنید و راحت باشید،دستهای خود را روی پاهای خود قرار دهید. وقتی کاملاً خود را ریلاکس کردیدمی توانید  خود را به نرمی به جلو و عقب تکان دهید.این حرکت  نوسانی باید در حدی باشد که فقط  احساس شود.

به زودی می فهمید که ریتم مخصوص به خودتان را کشف کرده اید.وقتی ریتم مخصوص به خود را پیدا کردید ،ریتمی که بیشترین راحتری را با آن ریتم می کنید،شروع به سریع کردن حرکت نوسانی کنید،همچنان که حرکت نوسانی را سریع و سریع تر می کنید متوجه می شوید که آگاهی شما نمی تواند خود را به شما برساند و از هر حرکت کمی عقب می ماند.

در این حالت آگاهی شما واقعاً با حرکت شما هم زمان نیست،موقعی که توانستید این انتقال را احساس کنید ، می توانید آن را دورتر و دورتر بکشید تا اینکه بیرون از بدن جسمانی شما قرار گیرد.تکنیک برونفکنی  32

روش گول زدن آگاهی

1- یک گهواره بین دو درخت محکم ببندید و در آن دراز بکشید و در حالیکه عضلات خود را شل کرده اید با راحتی در آن تاب بخورید.وقتی که با تاب کاملاً بالا رفتید و می خواستید پایین بیایید، تجسم کنید که باز هم بالاتر می روید و با حرکت تاب پایین نمی آیید.در این حالت ممکن است آگاهی گول بخورد و از بدن بیرون بماند.


2- می توانید روش صوفی ها ( Sufi technique) را به کار ببرید که با چرخش درویش ها (  Whirling Dervishes ) انجام می شود.دور خود به سرعت بچرخید تا سرتان گیج رود و یک دفعه بایستید.(مواظب باشید چون ممکن است بیافتید.)وقتی که یکدفعه ایستادید متوجه می شوید که آگاهی شما هنوز در حال چرخیدن است.

3-به سرعت بدوید و یک دفعه بایستید و ببینید که برای آگاهی شما چه اتفاقی می افتد.ممکن است آگاهی شما برای چند لحظه دیگر به جلو رفتن ادامه دهد و بعد متوجه شود که شما ایستاده اید.

4-شدیداً بر این موضوع تمرکز کنید که قبلاً برونفکنی کرده اید و به این بدن بازگشته اید ولی این بدن خود شما نیست و اشتباهی به آن وارد شده اید وباید هرچه زود تر از آن خارج شوید تا به بدن خودتان باز گردید و این فکر را تاحد ممکن طولانی کنید.تکنیک برونفکنی  33

روش آینه و خیره شدن

برای این روش شما به موارد زیر نیاز دارید:
یک صندلی راحتی،یک شمع ،یک مقوای دایره ای نارنجی رنگ به قطر دو سانتیمتر،و یک آینه بزرگ که از دیوار آویزان شده باشد.

صندلی را جلوی آینه قرار دهید و مقوای دایره شکل را به پیشانی خود بچسبانید،شمع را روشن کنید و در نزدیکی صندلی قرار دهید و چراغها را خاموش کنید تا اطاق فقط بانور شمع روشن گردد.
روی صندلی روبه روی آینه بنشینید و سعی کنید احساس راحتی کنید و تمام بدن خود را شل کنید.
حالا می توانید انعکاس خود را در آینه ببینید.به صفحه مقوایی که به پیشانی خود چسبانده اید خیره شوید.شما باید حد اقل پنج دقیقه بدون پلک زدن به آن خیره شوید.اگر پلک زدید،از اول شروع کنید.

اگر به این تمرین ادامه دهید زمانی می رسد که متوجه می شوید که آگاهی شما بین بدن جسمانی و تصویری که در آینه است در رفت و آمد است.یک دقیقه احساس می کنید که در صندلی نشسته اید و یک دقیقه احساس می کنید که در آینه هستید و دارید به بدن جسمانی خود نگاه می کنید.

 اگر بتوانید این حالت را برای دقایق بیشتری حفظ کنیدبالاخره در داخل آینه برونفکنی می کنید و از دیوار می گذرید واز آن طرف دیوار بیرون می آیید. 
طبقه بندی: علوم ماورائی، 
برچسب ها: برون افکنی، چشم سوم، خارج شدن از بدن، جدایی روح، خلسه، جدایی روح از جسم، حالت خلسه،  

تاریخ : پنجشنبه 11 آذر 1395 | 06:48 ق.ظ | نویسنده : jasmine . | نظرات
از دیگر مطالب ترسناک نیز دیدن فرمایید